347
دوشنبه، ۰۸ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام امید مهدی‌نژاد

 زوج  
دونالد ترامپ رییس‌جمهور ایالات متحده آمریکا از زوج ایرانی عذرخواهی کرد. به گزارش برخی پایگاه‌های خبری، در پی انتشار خبری از یک دادگاه خانواده که طی آن یک زوج جوان در اثر اختلاف بر سر دونالد ترامپ خواهان جدایی از یکدیگر شده بودند، دونالد ترامپ خیلی ناراحت شد. بر اساس گزارش‌ها یکی از این زوج نذر کرده بود که اگر ترامپ رییس‌جمهور آمریکا شود سه بار سفره حضرت عباس پهن کند و نیز با نگهداری از عکس ترامپ موجبات ناراحتی همسر خود را فراهم کرده بود. دونالد ترامپ نیز با ارسال این پیام که سر من دعوا نکنید، از این زوج خواست زندگی خود را بر سر مسائل زودگذر به هم نزنند.

 وصیت
جمعی از کاربران ایرانی از آخرین وصیت کوروش کبیر به فرزند برومندش رونمایی کردند. این کاربران با رونمایی از این وصیت از علی کریمی خواستند این‌یکی را هم در صفحه اینستاگرام خود قرار دهد. گفتنی است علی کریمی با قرار دادن عکسی از مقبره کوروش و جملاتی از امام علی و شکسپیر به عنوان کپشن عکس، علاوه بر نمایش بی‌سوادی خود، موجبات تفریح سایر کاربران اینترنتی را فراهم کرده بود. جامعه‌شناسان معتقدند علی کریمی به‌خاطر دمیدن روح نشاط و خنده در فضای مجازی،
شایسته تقدیر و تشکر زیاد است.

 صدای اصلاحات
نمایشگاه مطبوعات کماکان به کار خود ادامه می‌دهد. عکسی از ادامه کار نمایشگاه مطبوعات را مشاهده می‌کنید. گفتنی است عکس تزیینی است و خدای نکرده منظور این نیست که صدای اصلاحات به لالایی و اینها تبدیل شده است. عینستاغرام حتی برای ابراز حسن نیت حاضر است عکس لوگوی روزنامه «صبح‌نو» را نیز که در زیر آن شخصی به خواب عمیق فرو رفته است،‌ منتشر کند.

captcha
شماره‌های پیشین