347
دوشنبه، ۰۸ آبان ۱۳۹۶
12

خبر

اعتراض مجمع ناشران انقلاب اسلامی به ترکیب شورای اجرایی نمایشگاه کتاب تهران

فرهنگ معاصــر و قـقــنوس حاشـیه‌ساز شدند

مجمع ناشران انقلاب اسلامی با اضافه شدن مدیرعامل انتشارات فرهنگ معاصر و ققنوس به شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب، آن هم بدون تصویب شورای سیاست گذاری اعتراض کرد.

در عمود 957 نجف به کربلا

صبح نو

در عمود 957 نجف به کربلا

سفیر آفتاب با اجرای سرود به استقبال زائران اربعین می‌رود. به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، گروه «سفیر آفتاب» مطابق با سال‌های گذشته، امسال نیز در مسیر پیاده‌روی زائرین اربعین حسینی به اجرای برنامه‌هایی جذاب در حوزه سرود و آوا می‌پردازد.
اجراهای گروه هنری «سفیر آفتاب» که در سال‌های گذشته با استقبال زائران مواجه شده بود، امسال در نزدیکی موکبی در عمود 957 برگزار خواهد شد.علاوه بر اجراهایی که به صورت زنده و به زبان‌های فارسی و عربی توسط گروه سفیر آفتاب صورت می‌گیرند، فعالیت‌های دیگری هم از جمله تلاوت قرآن با حضور قاریان ممتاز، شعرخوانی توسط شاعران بومی و محلی مناطق مسیر پیاده روی اربعین، اجرای سرود توسط گروه‌های خودجوش فرهنگی از ایران و عراق و همچنین نمایش فیلم در استیج «سفیر آفتاب» انجام می‌شود.
همچنین سفیر آفتاب طی فراخوانی با عنوان #سرود_نذری از گروه‌های سرود حاضر در پیاده روی اربعین در مسیر نجف به کربلا دعوت کرده است تا از ظرفیت‌های مجموعه ماوا در عمود975برای اجرای سرود استفاده کنند. علاقه مندان می‌توانند با ثبت نام و ارسال فایل‌های صوتی و زمان حضور خود به اکانت basafiraftab@ در این فراخوان مشارکت کنند.

 

captcha
شماره‌های پیشین