346
یکشنبه، ۰۷ آبان ۱۳۹۶
2

رهبر انقلاب درگذشت همشیره‌ آیت‌الله سبحانی را تسلیت گفتند

خیمه شب بازی چینی‌ها برای حساب بانکی ایرانیان

آچمز FATF

بعد از اتفاق عجیبی که در چین بابت انسداد حساب‌های ایرانیان مقیم این کشور رخ داد و بسیاری از تجار ایرانی به یکباره با حساب‌های مسدود خود مواجه شدند اکنون نوبت به دانشجویان ایرانی رسیده است تا در یک اقدام غیرمنتظره پیامک‌هایی را از سوی برخی بانک‌های چینی دریافت کنند که خبر از مسدود کردن حساب‌هایشان بعد از مهلت مقرر می‌دهد.

پیام فرمانده کل سپاه به فرمانده کل ارتش:

وحدت ارتش و سپاه ترکیبی مرصوص برای شکست دشمنان اسلام و نظام است

صبح نو

پیام فرمانده کل سپاه به فرمانده کل ارتش:

وحدت ارتش و سپاه ترکیبی مرصوص برای شکست دشمنان اسلام و نظام است


سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اظهار خرسندی از کیفیت برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در محضر فرماندهی معظم کل قوا و ستایش از رویش‌های ارزشی آن سازمان، تأکید کرد: بی تردید وحدت برادرانه ارکان ارتش و سپاه ترکیب مرصوصی برای شکست دشمنان اسلام و نظام به شمار می‌رود.
متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرلشکر برادر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم؛ با احترام و تعزیت مصائب آل الله در ماه صفر
خداوند تبارک و تعالی را شاکرم که از زمان انتصاب جنابعالی به فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، اقداماتی مبارک و تعالی بخش در حیات طیبه ارتش برای ایفای رسالت خویش، تدبیر و تجلی یافت.
امروز ارتش به برکت برخورداری از فرماندهی مکتبی، انقلابی، فکور و با تقوا، بیش از پیش در مسیر یک تحول بزرگ برای ساخت انقلابی خود قرار گرفته تا هندسی‌ای از قدرت برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس مان به ارمغان آورد که در آن وحدت و برادری در ارتش و سپاه حقیقتاً یک ضرورت محسوب می‌شود. بی تردید این وحدت، ترکیب مرصوصی برای شکست دشمنان اسلام و نظام خواهد شد.
خدای بزرگ را سپاسگزاریم که اراده‌ مخلصانه، دلسوزانه و جدی شما در تعمیق وحدت برادرانه ارکان ارتش و سپاه و نیز مدیریت برجسته‌ معنوی و ارزشی آن فرمانده فداکار در برگزاری مراسمی متفاوت، از نمایش صلابت دینی و تعهد به ولایت از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌های آجا در محضر مولی و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مایه افتخار، سربلندی و دلخوشی همگان قرار گرفت.
در پایان ضمن اعلام آمادگی همه جانبه سپاه برای همکاری همدلانه و شانه به شانه سپاه با ارتش در تمامی عرصه‌ها و نیز ستایش از این رویش‌های ارزشی، توفیق جنابعالی را در تحقق اوامر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) از ساحت ربوبی خواستارم.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

captcha
شماره‌های پیشین