345
شنبه، ۰۶ آبان ۱۳۹۶
13
گزارش «صبح نو» از اکران و فروش فیلم‌های روی پرده در هفته‌ای که گذشت

هفته آرام گیــشه

در هفته‌ای که گذشت فریدون جیرانی با فیلم تازه وارد خود؛ یعنی «خفگی» در صدر جدول فروش قرار گرفت و بعد از آن رده بندی فروش تغییرات چندانی نداشت. علاوه‌بر این‌ها 2 فیلم «شنل» و «آزاد به قید شرط» هم در این هفته، به همراه خفگی روی پرده رفتند.

خبر

صبح نو

گزارش «صبح نو» از اکران و فروش فیلم‌های روی پرده در هفته‌ای که گذشت

هفته آرام گیــشه

در هفته‌ای که گذشت فریدون جیرانی با فیلم تازه وارد خود؛ یعنی «خفگی» در صدر جدول فروش قرار گرفت و بعد از آن رده بندی فروش تغییرات چندانی نداشت. علاوه‌بر این‌ها 2 فیلم «شنل» و «آزاد به قید شرط» هم در این هفته، به همراه خفگی روی پرده رفتند.

«خفگی»
فیلم خفگی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آقای فریدون جیرانی که جزو تازه‌نفس‌های اکران است، در هفته‌ای که گذشت نزدیک به 1 میلیارد تومان فروش داشت.
در خلاصه داستان این فیلم که در حال حاضر حدود 81 سالن را در اختیار دارد، نوشته شده است: صحرا مشرقی پرستار یک بیمارستان روانی است. مسعود سازگار همسرش را که ظاهراً دیوانه شده در این بیمارستان بستری می‌کند. صحرا مشرقی وقتی با همسر مسعود آشنا می‌شود، پی به حقایقی عجیب از زندگی آنها می‌برد و ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شود.
خانم‌ها و آقایان نوید محمدزاده، الناز شاکردوست، پرديس احمديه، غلامحسين لطفى، احسان امانى، اسدالله يكتا، ماهايا پطروسيان و پولاد كيميايى از جمله بازیگران خفگی هستند.

«زرد»
جایگاه دوم جدول فروش هفته گذشته؛ به فیلم صدرنشین  یعنی «زرد» برمی‌گردد. فیلم «زرد» به کارگردانی آقای مصطفی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی آقای کامران مجیدی، بعد از 3 هفته اکران فروشی نزدیک به 3 میلیارد داشت، هفته گذشته هم حدود 900 میلیون تومان فروخت. خانم‌ها و آقایان بهرام رادان، ساره بیات، شهرام حقیقت‌دوست، بهاره کیان‌افشار و مهرداد صدیقیان. امیرعلی نبویان، آناهیتا درگاهی، علیرضا استادی، متین ستوده، مرتضی تقی‌زاده، علی صالحی، شهروز دل‌افکار، رومینا رفیعا، رضا شمس‌الدین، فرهاد مهدوی، حسین نائینی و حسین مهری در این فیلم حضور دارند.در خلاصه داستان این فیلم نوشته شده است آدم‌های عجیبی هستیم... امروزمون با فردا خیلی فرق می‌کنه!

«خانه دختر»
 فیلم  «خانه دختر» در هفته ای که گذشت با فروش حدود 605 میلیون تومان سوم شد. در این فیلم به کارگردانی آقای شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی آقای محمد شایسته، بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، رعنا آزادی ور، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، پردیس احمدیه، نادر فلاح، مانی‌ شاه‌حسنی و رؤیا تیموریان حضور دارند.
این درام اجتماعی بعد از 3سال اکران شد و داستان آن درباره مردی به‌نام مرتضی است که قصد دارد خانه کوچک‌شان را زیر قیمت بفروشد تا زودتر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند... . حال اینکه این نگاه‌های سنگین به چه علت در قصه وجود دارد، ماجرایی است که کار را شکل داده است.

«قهرمانان کوچک»
 فیلم قهرمانان کوچک به کارگردانی آقای حسین قناعت و تهیه‌کنندگی خانم بیتا منصوری، از جمله فیلم‌هایی است که بعد از مدتی در حوزه کودک و نوجوان روی پرده سینما رفته و در هفته ای که گذشت فروشی حدود 440میلیون تومان فروخت.خانم‌ها و آقایان برزو ارجمند، بیژن بنفشه‌خواه، بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، شهرام قائدی، عباس محبوب، یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش)، افشین سنگ‌چاپ، ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، مینا سلیمانی، مرتضی رستمی، فرزاد حاتمیان و بازیگران خردسال این فیلم سینمایی یاس نوروزی، پارسیا شکوری‌فر، عرفان برزین، کامیار محمدی، امیرکیان عبدی و ایمان امیری از بازیگران این فیلم هستند که در کل فروشی بیش از 1 میلیارد تومان داشته است.

«ایتالیا ایتالیا»
این فیلم به کارگردانی آقای کاوه صباغ‌زاده، در هفته ای که گذشت حدود 230میلیون تومان فروخت. فروش کل ایتالیا ایتالیا تا کنون با گذشت 3 هفته از اکرانش حدود 900میلیون تومان بوده و در این فیلم خانم‌ها و آقایان حامد کمیلی، سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، رضا سخایی، همایون ارشادی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی، فائزه علوی، آنامهر اخلاقی، آرش مرشد و... ایفای نقش می‌کنند.ایتالیا ایتالیا در حال حاضر حدود 96سالن را در اختیار دارد.

«ملی و راه‌های نرفته‌اش»
فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی خانم تهمینه میلانی که با گذشت 6هفته از اکرانش فروشی حدود یک میلیارد و 500میلیون تومان داشت، در 7روز گذشته 194میلیون تومان فروخت.خانم‌ها و آقایان میلاد کی مرام، ماهور الوند، السا فیروزآذر، جمشید هاشم‌پور، افسراسدی، جمشید جهانزاده، فرزانه نشاط‌خواه، ستاره اسکندری، فلور نظری و بابک قادری از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«نگار»
جایگاه هفتم جدول فروش در هفته گذشته به فیلم نگار آقای رامبد جوان با فروش 96میلیون تومان اختصاص دارد.2میلیارد و 600میلیون  تومان رقمی است که حدوداً به فروش کل این فیلم در هفت هفته اختصاص دارد.خانم‌ها و آقایان نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری، افسانه بایگان، اشکان خطیبی، علیرضا آقاخانی، محمود کریمی، ایلیا کیوان، شایان کامروز و عیسی حسینی از جمله بازیگران این فیلم جنایی-معمایی هستند.

«حقه‌باز دم دراز»
حقه‌باز دم دراز؛ عنوان فیلمی در ژانر کودک است که به کارگردانی آقای علیرضا محمودزاده در قالب یک کار موزیکال تولید شده است. این فیلم تا کنون با گذشت 2 هفته از اکرانش فروشی حدود 130 میلیون تومان داشته است و در هفته گذشته هم 74 میلیون تومان فروخت.خانم‌ها و آقایان سحر ولدبیگی، احمدرضا اسعدی، مریم شاه‌ولی، محمد مایلی، مجید مختارپور، ترنم کرمانیان و پارسیا شکوری از جمله بازیگران این کار هستند.

«اکسیدان»
فیلم اکسیدان به کارگردانی آقای حامد محمدی، در هفته ای که گذشت حدود 51 میلیون تومان فروخت و تاکنون با گذشت 18 هفته از اکرانش، نزدیک به 10 میلیارد و 700 میلیون تومان فروش داشته است.خانم‌ها و آقایان جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقانی، رضا بهبودی‌، لیندا کیانی و علی استادی از جمله بازیگران این فیلم‌اند.

«من و شارمین»
فیلم «من و شارمین» به کارگردانی آقای بیژن شیرمرز، هفته گذشته حدود 45 میلیون تومان فروش داشت. این فیلم با بازی بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان ویشکا آسایش، پژمان بازغی، سحر قریشی، نیما شاهرخ‌شاهی، رامین ناصر نصیر، محمود جعفری،‌ آتش‌ تقی‌پور، زهره حمیدی،‌ پورانداخت مهیمن، فریبا نادری، نیلوفر پارسا و گوهر خیراندیش و مجید صالحی و‌...، حدود 1میلیارد و 155 میلیون تومان در هفت هفته فروخت.                        
«آزاد به قید شرط»
فیلم تازه وارد این هفته، که اکران آن از 26 مهر شروع شد، تا کنون حدود 43 میلیون تومان فروش داشته است.
در این فیلم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آقای حسین شهابی بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، رامین راستاد، امیر دژاکام، احمد نیکپور، شکرخدا گودرزی، علیرضا ثانی‌فر و ... حضور دارند.این فیلم به بررسی مشکلات اجتماعی و زندگی زندانیان آزاد شده پس از تحمل حبس طولانی مدت می‌پردازد.

«شنل»
فیلم شنل به کارگردانی حسین کندری و تهیه کنندگی علیرضا شجاع‌نوری که اکران آن هم از 26مهر آغاز شده بود، در هفته‌ای که گذشت حدود 36میلیون تومان فروخت.خانم‌ها و آقایان باران كوثرى، رضا بهبودى، بهار كاتوزى، مسعود فروتن، بابک انصاری، مهدى حسينى‌‌نيا و آيسان حداد از بازیگران این فیلم هستند.

«مالاریا»
فیلم مالاریا که جوایزی را از جشنواره‌های مختلف کسب کرده بود، نیز در هفته گذشته حدود 29میلیون تومان فروخت. این فیلم به کارگردانی پرویز شهبازی با گذشت 3هفته از اکرانش حدود 165میلیون تومان فروش داشت.خانم‌ها و آقایان ساعد سهيلی، ساغر قناعت، فراهانی و آزاده نامداری  بازیگران این سینمایی‌اند.

«تابستان داغ»
فیلم «تابستان داغ» به کارگردانی آقای ابراهیم ایرج زاد با فروشی حدود 12میلیون تومان در جایگاه 14جدول قرار گرفت. خانم‌ها و آقایان پری‌ناز ایزدیار، علی مصفا، مینا ساداتی، یسنا میر طهماسب و صابر ابر، بازیگران خردسال: مانیا علیجانی، پرهام محمدی از بازیگران این فیلم هستند.

 

captcha
شماره‌های پیشین