345
شنبه، ۰۶ آبان ۱۳۹۶
11
درخواست‌بازیگرسابق«خفگی»درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»ابراز شد

آقای‌جیــرانی،نابـودم‌نکن

«خفگی» آخرین ساخته آقای فریدون جیرانی در حال اکران در سینماهای کشور است.

خبر

صبح نو

خبر

«گرانباری»درپاریس‌کلیدمی‌خورد
تصویربرداری سریال «گرانباری» به کارگردانی آقای احسان عبدی‌پور تا یک ماه دیگر در پاریس آغاز خواهد شد.بنا بر این گزارش، بازیگران گرانباری در بخش فرانسه، فرانسوی و ایتالیایی هستند و در این کشور بازیگر ایرانی مقابل دوربین نمی‌رود، اما به این دلیل که گرانباری در سبک جدیدی تولید می‌شود و تمامی این بازیگران در مرکز آموزش زبان فارسی با هم آشنا می‌شوند، قاعدتاً به زبان فارسی تسلط دارند. برخی از این بازیگران از تئاتر و سینمای فرانسه انتخاب شده‌اند و تعدادی از عوامل تولید و تصویربرداری سریال نیز فرانسوی هستند و آنجا قرارداد بسته شده است. گروه تولید حدود یک ماه در پاریس مشغول به تصویربرداری خواهند بود و بعد از آن به ترکیه و سپس هند خواهند رفت. داستان اصلی این سریال از کشور هند شروع می‌شود و دختر ایتالیایی که شخصیت اصلی را ایفا می‌کند، از هند وارد ایران می‌شود. همچنین سریال در مرحله بازنویسی قرار دارد تا رگه‌های ایرانی آن تقویت شود. «گرانباری» در 35 قسمت 42 دقیقه‌ای به سفارش شبکه پنج سیما ساخته می‌شود.

بهروزشعیبی«گلشیفته» را می‌سازد
آقای بهروز شعیبی برای نخستین بار در شبکه نمایش خانگی سریال می‌سازد.به گزارش مهر، بهروز شعیبی کارگردان و بازیگر سینما، این روزها مشغول پیش تولید سریال ویژه شبکه نمایش خانگی با عنوان «گلشیفته» است. گلشیفته نخستین سریال بهروز شعیبی در  شبکه نمایش خانگی است که بسیار پربازیگر خواهد بود و با موضوع کمدی- اجتماعی تولید می‌شود.تهیه‌کنندگی سریال گلشیفته بر عهده آقای علی اکبر نجفی است. نجفی، مدیر عامل مؤسسه هنرنمای پارسیان است. سرمایه‌گذار و پخش‌کننده این پروژه نیز آقای صادق یاری است. موافقت اصولی سریال «گلشیفته» صادر شده است و در حال حاضر گروه در انتظار صدور پروانه ساخت از اداره کل نمایش خانگی ارشاد هستند.بهروز شعیبی تا کنون ساخت فیلم‌های سینمایی چون «دهلیز» و «سیانور» را در کارنامه خود دارد. همچنین فیلم سینمایی «دارکوب» آخرین ساخته این کارگردان، اکنون مراحل فنی را طی می‌کند و قرار است در جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش درآید.شعیبی پیش از این کارگردانی مجموعه تلویزیونی «پرده نشین» را برعهده داشته است.

شبکه‌چهار«هوای‌تازه»می‌گیرد
«هوای تازه» فیلم‌های سینمایی را از دیدگاه روان شناسی تحلیل و بررسی می‌کند.به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما «هوای تازه» عنوان برنامه جدید گروه اجتماعی شبکه چهار سیماست که قصد دارد فیلم‌های سینمایی را از دیدگاه آسیب‌های اجتماعی و روانی در جامعه تحلیل و بررسی کند.آقای صفا چاوش‌اوغلی، تهیه‌کننده برنامه گفت: هدف ما از ساخت این برنامه بررسی آسیب‌های جامعه از طریق فیلم‌های منتخب است.
در این برنامه می‌خواهیم بگوییم یک فیلم خوب می‌تواند نسخه دارویی یک پزشک از نظر روان شناسی باشد و همچنین یک فیلم می‌تواند در ذهن و روح آدمی فروپاشی به وجود آورد.وی افزود: در هوای تازه شش فیلم ایرانی با حضور کارگردان اثر مورد بررسی قرار می‌گیرد و چهار فیلم منتخب از فیلم‌های سینمایی خارجی با حضور روانشناسان بالینی و روانکاو مورد تحلیل قرار می‌گیرد.
چاوش اوغلی درباره دکور و اجرای برنامه گفت: اجرای برنامه را دکتر حسن ندایی بر عهده دارد که در فضای دکور برنامه که در یک کافی شاپ طراحی و اجرا شده با میهمانان برنامه به گفت وگو می‌پردازد.تهیه‌کننده و کارگردان هوای تازه در پایان گفت: این برنامه از لحاظ فرم و ساختار کار نو و جذابی خواهد بود که تولید آن در 10 قسمت 30 دقیقه‌ای به پایان رسیده و اکنون در مرحله صداگذاری هستیم. این برنامه به زودی از شبکه چهار سیما به نمایش در می‌آید.

ملکه‌رنجبر از بیمارستان ‌مرخص‌شد
خانم ملکه رنجبر، بازیگر پیشکسوت، عصر پنجشنبه چهارم آبان‌ماه از بیمارستان مرخص شده است.آقای فریبرز ایروانی، فرزند ملکه رنجبر درباره وضعیت این بازیگر به مهرگفت: مادرم به تشخیص پزشکان از بیمارستان مرخص شد چراکه پزشکان معتقد بودند بهتر است خانم رنجبر برای ادامه درمان هرچه زودتر به منزل برود.وی ادامه داد: از نظر پزشکان در منزل هم روند بهبودی بهتر است و هم ویروس کمتری نسبت به بیمارستان منتقل خواهد شد. فرزند رنجبر به ادامه مراقبت‌های پزشکی اشاره و بیان کرد: البته فیزیوتراپی باید ادامه پیدا کند چون او قادر نیست به تنهایی راه برود. با این حال خدا را شکر حال عمومی وی بهتر است. ایروانی در پایان اظهار کرد: طول درمان در بیمارستان طولانی بود و مادرم از نظر جسمانی و روحی تحلیل رفت. وی از نظر روحی دلهره‌هایی داشت که در منزل کمتر خواهد شد.

 

captcha
شماره‌های پیشین