344
چهارشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۹۶
13
«Mindhunter» سریال ‌جدید نتفلیکس ‌منتشر شد

پروفسور فینچر!

سریال شکارچی ذهن «Mindhunter» به کارگردانی دیوید فینچر، محصول کمپانی نتفلیکس است که به تازگی فصل نخست آن منتشر شده است.

خبر

صبح نو

خبر

مازیارمیری ‌با «هیأت‌مدیره» می‌آید
هیأت‌مدیره نام سریالی به تهیه‌کنندگی آقای مهران رسام و کارگردانی آقای سید مازیار میری است که هفته دوم آبان کلید خواهد خورد.این سریال پربازیگر که قرار است با قصه‌ای شیرین برای پخش از شبکه پنج تولید شود این روزها در مرحله پایانی پیش‌تولید به سر می‌برد و قرار است از هفته دوم آبان بازیگران در چیتگر مقابل دوربین بروند.
به گزارش روابط عمومی این سریال آقای احسان کرمی که قرار است برای نخستین‌بار به ایفای نقش در سریالی تلویزیونی بپردازد مقابل خانم حدیث میرامینی بازی خواهد کرد. آقایان و خانم‌ها احسان کرمی، حدیث میرامینی، الیکا عبدالرزاقی، فرید سجاد حسینی، امیر دلاوری، لیلی رشیدی، ثریا قاسمی، کمند امیر سلیمانی، مریم امیرجلالی، ناهید مسلمی، شیرین آقاکاشی و سام کبودوند بازیگران این سریال هستند. این سریال قصه زوج جوانی را روایت می‌کند که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می‌شوند.

«۸۷متر» کیانوش‌عیاری ‌بازیگر جدید گرفت
خانم غزل شجاعی به سریال «۸۷ متر» به کارگردانی آقای کیانوش عیاری پیوست.به گزارش روابط عمومی شبکه یک، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری با اضافه شدن یک بازیگر جدید در تهران ادامه دارد.غزل شجاعی بازیگر جدیدی که قرار است به عنوان دختر خانواده پوردورانی ایفای نقش کند به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوست. هم‌اکنون گروه تصویربرداری در منزل خانواده سرمدی‌ها که پدربزرگ و مادربزرگ خانواده پوردورانی‌ها محسوب می‌شوند، در حال ضبط سکانس‌های داخلی هستند.
تصویربرداری در این لوکیشن تا چهار روز آینده ادامه خواهد داشت و سپس گروه تولید به مدت چهار ماه در لوکیشن اصلی سریال که داستان اصلی و ماجرای سریال در آنجا رخ می‌دهد، نقل مکان می‌کنند.خانم‌ها و آقایان فریده سپاه منصور، سعید پیردوست، علی دهکردی، فریبا کامران‌، حسین سلیمانی، غزل شجاعی و دیبا زاهدی در این چند روز و در لوکیشن خانه سرمدی‌ها مقابل دوربین داریوش عیاری خواهند رفت.
مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» داستان دو خانواده به‌نام پوردورانی و خلیلی را روایت می‌کند که به دنبال خرید خانه‌ای از یک کلاهبردار ماجراهایی را خلق می‌کنند.مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

«گرانباری» یک ‌ملودرام‌ اجتماعی ‌است
مجموعه «گرانباری» یک ملودرام اجتماعی است که در ۳۰ قسمت برای شبکه پنج سیما تولید می‌شود.آقای احسان عبدی‌پور کارگردان سریال«گرانباری» درباره روند تولید این مجموعه به صبا گفت: در‌حال‌حاضر در مرحله پیش تولید این سریال هستیم.
زمان شروع تصویربرداری این مجموعه به علت سفرها و رایزنی‌ها برای انتخاب بازیگر هنوز مشخص نشده است.وی ادامه داد: بازیگران اصلی این مجموعه ایرانی نیستند. بازیگران ایرانی هم که قرار است در این سریال بازی کنند هنوز انتخاب نشده‌اند.
مجموعه «گرانباری» یک ملودرام اجتماعی است که در ۳۰ قسمت برای شبکه پنج سیما تولید می‌شود. «گرانباری» لایه‌هایی از زندگی عده‌ای دختر و پسر دانشجو است.احسان عبدی‌پور پیش از این کارگردان فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند تیک آف، آرماندو، پاپ‌ و تنهای تنهای تنها بوده است.

تماشای «صبح‌سپتامبر» و «پیله‌وپروانه» از قاب‌چهار
شبکه چهار سیما دو سینمایی جذاب و دیدنی «صبح سپتامبر» و  «‌پیله و پروانه» را روی آنتن می‌برد.به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما درام تاریخی «صبح سپتامبر» به کارگردانی کریس اسکا محصول سال 2013 کشور آمریکاست. این فیلم سینمایی 4 آبان از شبکه چهار سیما به نمایش در می‌آید. داستان فیلم در برهه ای میان تلاش های سیاهپوستان برای رهایی از بردگی و اتمام جنگ های داخلی آمریکا در بهار سال 1865 اتفاق می افتد.فیلم سینمایی «پیله و پروانه» به تهیه کنندگی کاتلین کندی محصول سال ۲۰۰۷ کشورهای فرانسه و آمریکاست.
این فیلم جمعه 5 آبان روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. کارگردانی این درام را جولیان اشنایبل برعهده داشته و فیلمنامه آن را رونالد هاروود براساس رمانی از ژان دومینیک بوبی با نام «مکعب غواصی و پروانه» نگاشته است. داستان فیلم درباره مردی موفق در کار و زندگی است. مردی که همه او را می‌شناسند و محبوبیت بسیاری بین مردم دارد.
ولی ناگهان روزی تقدیر از او روی بر می‌گرداند و در سن ۴۳ سالگی سکته مرگباری می‌کند، که موجب می‌شود تمام اجزای بدنش از حرکت باز ایستند و قادر به ارتباط با دنیای اطرافش نیست. برنامه «گیشه» به کوشش واحد تأمین برنامه شبکه چهار سیما پنجشنبه‌ها ساعت 20:30 و جمعه‌ها ساعت 21 یک فیلم سینمایی را پخش و تحلیل می‌کند.

 

captcha
شماره‌های پیشین