343
سه شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینستاغرام امید مهدی‌نژاد

بهتر
جمشید مشایخی بهتر است. پایگاه‌های خبری از بهتر بودن حال استاد جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر و تلویزیون خبر دادند. یکی از نزدیکان جمشید مشایخی با تأیید خبر بهتر بودن استاد گفت: چند روز پیش استاد به علت ضعف شدید جسمانی و قند خون بالا در سی‌سی‌یو بستری شدند که الان بهترند. این نزدیک استاد در پاسخ خبرنگاری که از وی پرسید: بعد از انتخابات حال استاد ان شاالله بهتر است و خدای نکرده دیگر قصد رفتن از ایران را که ندارند؟ گفت: نه دیگه، استاد بعد از انتخاب آقای روحانی به‌جز همین قند بالا و اینها، نکته دیگری ندارند. گفتنی است استاد مشایخی در ایام منتهی به انتخابات با بیان جمله: اگر کسی غیر از آقای روحانی رییس‌جمهور شود از ایران می‌روم، نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب ایشان داشتند و به علت این انتخاب در وطن ماندند و فرزندان وطن را از خودشان محروم نکردند.
افزایش
رقیب دونالد ترامپ در دور بعد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا معلوم شد. به گزارش گزارشگران نیمه‌رسمی، مارک کوبان، میلیاردر معروف آمریکایی به احتمال زیاد از سوی جمهوری‌خواهان به عنوان نامزد انتخابات دور بعد ریاست جمهوری آمریکا معرفی خواهد شد. آگاهان سیاسی با اشاره به این واقعیت که کوبان از ترامپ هم پولدارتر است، گفتند این چهره جدید سه سال و اندی فرصت دارد که میزان دارایی خود را به حدی برساند که توان رقابت با ترامپ را داشته باشد.
گفتنی است بعد از ترامپ امید شهروندان آمریکایی برای رییس‌جمهور شدن به میزان ۱۲هزار درصد افزایش یافته است.
هیچی
نمازخوانان جریمه می‌شوند. به گزارش کانال خبری، در پی زیر گرفته شدن نمازگزاران در کنار اتوبان توسط یک خودرو در امارات متحده عربی، پلیس دوبی اعلام کرد کسانی‌که برای نماز خواندن کنار اتوبان خودرو خود را متوقف کنند 500 درهم جریمه می‌شوند. کارشناسان معتقدند این روزها در کشورهای عربی چیزهایی می‌بینیم و می‌شنویم که این قبیل تصمیمات هجوآمیز در مقابل آن‌ها انصافاً هیچی نیست.

captcha
شماره‌های پیشین