343
سه شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۹۶
11
کارگردان‌سریال«نوار زرد»درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

قدیس نساختم

سریال پلیسی نوار زرد به کارگردانی آقای پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی آقای محمدرضاشفیعی، این شب‌ها از شبکه دو سیما درحال پخش است.

خبر

صبح نو

خبر

 میلاد دخانچی‌با«سختانه»می‌آید
برنامه تلویزیونی «سختانه» با اجرا و سردبیری آقای میلاد دخانچی در حال تولید است و به زودی برای پخش به قاب تلویزیون می‌آید.ساختار این برنامه تلویزیونی در قالب گفت‌وگوی سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفت‌وگوهای صریح و چالشی با چهره‌های مطرح فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور از اندیشه‌های مختلف پیرامون مناقشات فکری و مسائل داغ افکارعمومی جامعه ایرانی هستیم.در ایده‌یابی و طراحی برنامه «سختانه» که از سال گذشته در مرکز بسیج رسانه ملی آغاز شد، کوشش شده است در دو بعد هم به مسائل انضمامی جامعه و هم به مسائل اندیشه‌ای و انتزاعی پرداخته شود. فاز پژوهشی سختانه از اردیبهشت‌ماه امسال شروع شد و فاز تولیدی این برنامه نیز از مردادماه سال جاری در حال انجام است. تاکنون شش قسمت از برنامه سختانه تولید شده و تحقیق و طراحی برای تولید 20 قسمت دیگر این گفت‌وگوها در حال انجام است. میلاد دخانچی تاکنون با چهره‌هایی چون آقایان حسین الله کرم، ابراهیم فیاض، حسین دهباشی، شهریار زرشناس و سروش دباغ به گفت‌وگوی سخت، صریح و چالشی پیرامون افکار و اندیشه‌ها و همچنین عملکرد آنان در چارچوب مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومی جامعه ایرانی پرداخته است.

«محکومین»به«مهسا»رسیدند
تصویربرداری اپیزود مهسا از مجموعه تلویزیونی محکومین به تهیه‌کنندگی آقای بهروز مفید آغاز شد.به گزارش روابط عمومی سریال، کارگردان این اپیزود آقای سید جمال سیدحاتمی است که ضبط آن به تازگی شروع شده و گروه تولید از دوشنبه اول آبان‌ماه گروه برای ادامه تصویربرداری به لوکیشن خانه ثریا در دهکده المپیک رفتند. خانم‌ها و آقایان ساناز سماواتی، رحیم نوروزی، سوگل خلیق و رامونا شاه بازیگرانی هستند که دیروز مقابل دوربین رفتند. عوامل تا سه روز آینده برای تهیه سکانس‌های مختلف در همین لوکیشن می‌مانند اما از اواخر هفته، تصویربرداری در لوکیشن مجتمع قضایی واقع درخیابان ستاری ادامه خواهد یافت. موضوع سریال اپیزودیک محکومین، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.مجموعه تلویزیونی محکومین، به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی و حسین قناعت و به تهیه‌کنندگی بهروز مفید در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای برای شبکه یک سیما در دست تولید است.

«بازی‌نقاب‌ها»شروع‌شد
سریال «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی آقای سیروس حسن‌پور و تهیه‌کنندگی آقای علی مهام روز دوشنبه اول آبان‌ماه در بندر ترکمن کلید خورد و خانم‌ها آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی مقابل دوربین رفتند.به گزارش روابط عمومی شبکه دوسیما، «بازی نقاب‌ها» به قلم آقای بهنام علیزاده به نگارش درآمده و در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است. لوکیشن‌های این مجموعه شامل بندرترکمن، گنبدکاووس، آغلا و قمیشان خواهد بود و بازیگران آن متشکل از بازیگران تهرانی و ترکمنی است.«بازی نقاب‌ها» یک ملودرام عاشقانه است و برای نگارش آن تحقیقات بسیاری پیرامون به تصویر کشیدن آداب و سنن این منطقه و قوم ترکمن انجام شده است. داستان «بازی نقاب‌ها» راوی اتفاقاتی است که بین دو طایفه ترکمن می‌افتد که سال‌هاست با هم کدورت دارند و بازی روزگار سرنوشتی متفاوت را برای آنها رقم می‌زند.آقایان و خانم‌ها جعفر دهقان، آزیتا حاجیان، سیما خضرآبادی، منوچهر آذر، رزیتا غفاری، بابک انصاری، یلدا قشقایی، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی و مهسا هاشمی بخشی از بازیگران این سریال هستند و روز گذشته آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی روبه روی دوربین قرار گرفتند.

«چرخ»از علوم‌شناختی ‌می‌گوید
مجله عصرگاهی شبکه چهار سیما 2 آبان‌ماه به «علوم شناختی» می‌پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه «چرخ» که با اجرای آقای شهریار ربانی به صورت زنده شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود، سه‌شنبه‌ها موضوع مهم و اثرگذار علوم شناختی را مورد بررسی قرار می‌دهد.بنابر این گزارش، دکتر حامد اختیاری فارغ التحصیل رشته پزشکی و سپس تصویربرداری مغزی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیأت علمی پژوهشکده علوم شناختی و رییس آزمایشگاه عصبی شناختی مرکز ملی مطالعات اعتیاد با حضور در این برنامه از توانمندسازی شناختی، چالش‌ها و امیدهای پیش رو سخن خواهد گفت. محور اصلی برنامه «چرخ» به تهیه‌کنندگی خانم مریم فیروزی موضوعات مختلف جهان دانش و فناوری است که با آیتم‌هایی نظیر گفت‌وگو با دانشمندان و پژوهشگران و چهره‌های علمی مختلف ایران، سرکشی به مراکز علمی کشور و آگاهی از چگونگی تحقیقات علمی دانشمندان ایرانی همراه است.
همچنین «چرخ» می‌کوشد تا مرزهای جغرافیایی را درنوردد و به تازه‌ترین یافته‌ها و رویدادهای علمی روز دنیا نیز بپردازد.

 

captcha
شماره‌های پیشین