343
سه شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۹۶
1
معاون پلیس فتا در گفت‌وگو با «صبح نو»:

مردم می‌توانند سایت‌های ‌شرط‌بندی را ناکام بگذارند

کارگردان‌سریال«نوار زرد»درگفت‌وگوبا«صبح‌نو»:

قدیس نساختم

سریال پلیسی نوار زرد به کارگردانی آقای پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی آقای محمدرضاشفیعی، این شب‌ها از شبکه دو سیما درحال پخش است.

شکایت شرکت انگلیسی از ایران به اتهام دلالی برای خرید هواپیما دردسرساز شد

فرود «فلایت‌چک» روی باند تکذیب

یک شرکت انگلیسی از شرکت فرودگاه‌های ایران به‌دلیل خرید هواپیمای فلایت‌چک از یک شرکت دیگر با رقم هشت میلیون یورو بالاتر از رقم پیشنهادی این شرکت، به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کرد. این خبری بود که روی خروجی یکی از خبرگزاری‌ها قرار گرفت. خبری که نشان می‌داد این خرید دور از چشم مسوولان وزارت راه و شهرسازی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام شده است.

گزارش «صبح نو» از اتفاقی که روز گذشته ارومیه را ملتهب کرد

حاشیه‏ های یک آزار

آزار و اذیت سرایدار مدرسه به دختربچه پایه ششمی، باعث اتفاق‏ ها، واکنش ‏ها و تجمع شده است. واکنش‏ های مختلف مردم و مسوولان مربوطه دراین‌باره، سریع بود و همه اتفاق‏ ها هم به‌سرعت در فضای مجازی انتشار پیدا کردند. وقایعی که البته در ماه ‏های قبل هم تقریباً زیاد شاهد آن بودیم.

شکاف میان رییس و معاون

عاقبت ضربه گیر پوششی!

اختلاف در کابینه این بار نه در سطح وزرا بلکه به سطوح عالی دولت رسیده است؛ معاون اول با رییس‌جمهور. سرآغاز این اختلاف به دوره پوششی شدن آقای اسحاق جهانگیری برای حجت الاسلام روحانی در انتخابات اردیبهشت‌ماه برمی‌گردد؛ به اصرار اصلاح‌طلبان برای حضور جهانگیری در عرصه انتخابات و امتناع روحانی از پذیرش این تصمیم. تصمیمی که گفته می‌شد رییس دولت اصلاحات بر انجام آن اصرار داشته و در نهایت روحانی با شرط کناره‌گیری جهانگیری پس از برگزاری مناظره‌ها، با آن موافقت کرد.

لشکر الهی یکصدا در کنار هم

پیام وحدت از مقــر ارتـش

روز گذشته در تهران دو همایش مهم برگزار شد؛ یکی در منطقه ازگل تهران با حضور مقامات لشکری و دیگری در منطقه ولنجک تهران با حضور مقام‌های‌ کشوری. «یک لشکر الهی» عنوان همایشی بود که با موضوع وحدت ارتش و سپاه در مرکز فرماندهی نیروی زمینی ارتش برگزار شد. سخنرانان این مراسم نیز فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه بودند.

ایمان ماندگار حضرت استاد محمد علی جاودان

برای آن‌ها غریب نیستیم

در نشست رونمایی کتاب «فهم جوهره اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در عرصه عدالت» مطرح شد

تحقق عدالت، نظریه می‌خواهد

دانشگاه امام صادق (ع)، دیروز میزبان نشست رونمایی از کتاب «فهم جوهره اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در عرصه عدالت» بود. نشستی که به همت هسته عدالت‌پژوهی مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) و با سخنرانی دکتر عادل پیغامی، معاون پژوهشی این دانشگاه، آقای محمدصادق تراب‌زاده جهرمی، از نویسندگان کتاب و حجت‌الاسلام دکتر احمد واعظی از پژوهشگران برجسته حوزه عدالت و رییس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار شد.

الزامات تشکیل هیأت اندیشه‌ورز خبرگان رهبری

درس آموزی از یک‌حرکت اخلاقی به جای ذوق زدگی!

سرمقاله

خوش‌بینی به‌جای تدبیر

شماره‌های پیشین