342
دوشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینستاغرام امید مهدی‌نژاد

رایگان
زائران اربعین به‌طور رایگان جابجا خواهند شد. برخی پایگاه‌های خبری از جابجا شدن رایگان زائران اربعین خبر دادند. این پایگاه‌ها به نقل از فرماندار شهر بدره در عراق اعلام کردند جابجایی زائران اربعین از مرز مهران تا شهرهای دیگر عراق به‌طور رایگان انجام خواهد شد. برخی از کاربران اینترنتی که با خواندن تیتر خبر در ابتدا تصور کرده بودند جابجایی زائران در داخل ایران به‌طور رایگان انجام خواهد شد، به جشن و پایکوبی و تقدیر از متولیان امر پرداختند که با خواندن ادامه خبر، دچار سرخوردگی شده و پایکوبی خود را ناتمام رها کردند.
بدل
بدل ایرانی مسی موفق شد. رضا پ بدل ایرانی لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلونا بالاخره موفق شد با سفر به اسپانیا با مسی در داخل یک قاب قرار بگیرد. بدل ایرانی مسی که از این اتفاق بسیار خوشحال بود، در پاسخ سؤال خبرنگار ما که از وی پرسید: انصافاً جای خوشحالی دارد که شما را به‌جای یک نفر دیگر تحویل می‌گیرند، گفت: بله. وی افزود: دیگه هرچی باشه از آقای دوربینی که بهترم، نیستم؟ خبرنگار ما نیز نامردی نکرد و در پاسخ به این سؤال بدل مسی، گفت: نه.
قیمت
وزیر اقتصاد گفت: نرخ دلار هنوز در بودجه مشخص نیست. وی در پاسخ خبرنگار یکی از روزنامه‌های اقتصادی که از وی پرسید: خب پس چه‌کار باید کرد، چیزی نگفت. یک کارشناس اقتصادی همسو، با نشانه رضایت تلقی کردن سکوت وزیر اقتصاد در پاسخ سؤال خبرنگار مذکور، به خبرنگار مذکور گفت: عجله نکنید، اجازه بدهید سران مختلف سخنرانی‌هایشان را بکنند، پس از خوابیدن کلیه موج‌ها، قیمت دلار هم مثل چیزهای دیگر خودش معلوم می‌شود.

captcha
شماره‌های پیشین