342
دوشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۶
16

صبح نو

توئیت گاه

ده*
آیفون 10 اومده ده میلیون و هشتصد؛ با این قیمت یه کارمند استخدام می‌کنیم به مدت یک سال با هرکی کار داشتیم بره بهش بگه، اشتغال زایی هم هست!
سعید صدرائیان

آقای فروشنده*
فروشنده عزیزی که تا یه نفر وارد میشه درخدمتم‌گویان می‌چسبی بهش، تو می‌پنداری مشتری مداری ولی ما فکر می‌کنیم ترسیدی جنساتو بدزدیم!
حمیده‌سادات لطیفی

شهرستانی*
زنه به کسی که باهاش دعواش شده بود، گفت: شهرستانی! من دلم سوخت. البته نه به حال زنه، نه به اونی که باهاش دعوا می‌کرد. به حال شوهر بدبختش دلم سوخت.
عبدالله مقدمی

داخلی*
کاش حالا که ما داریم سعی می‌کنیم محصولات ایرانی بخریم، تولیدکننده‌ها هم بیشتر دقت کنن که شبا یخچالمون صدای موتوربرق نده!
سعیده عقیلی

سکوت*
بابام داشت از شبکه تماشا جومونگ می‌دید، بهش گفتم بابا دقت کردی هفت ساله داری جومونگ می‌بینی؟ سه دقیقه سکوت کرد سپس برای همیشه ترکمون کرد!
سیدمحمد صاحبی

آزادی اندیشه*
در اولین فرصت که کوروش کبیر از خواب بیدار شد، لطف کنید ریش و پشم هاشو بزنید تا اصل آزادی اندیشه زیر سؤال نره لطفاً!
الهه مسلمی سراجی

شتر
همون شتری با اسنپ که روی آژانس‌ها و تاکسی‌ها نشست، روی املاکی‌ها هم خواهد نشست؛ پیدا کردن مستقیم و اینترنتی مسکن و رهن و اجاره.
بهمن هدایتی

مشاوره
به مدت یکماه مشاورانتخاباتی برادر خانمم برای ورود به شورای دبستان شدم. در گام اول پیشنهاد دادم شنبه سرکلاس به تعداد زیاد تکالیف معترض بشه.
امیرعلی صفا

در سوئد
تو همین سوئد تقریباً 90درصد اسامی برگرفته از توراته و تقویمشون پایه  مسیحی داره ولی هیچکس صداش در نمیادکه چرا ما همه چیمون سریانیه! با اینکه خیلیاشون دین ندارن!
عمو سعید

پنجول‌کشی
اینجور نیست که اسلام سانتی مانتالیسم سرش در آخور خودش باشه، فرصت کنه سرکشی می کنه و به سمت اسلام ناب پنجول‌کشی خواهد کرد.
مصطفی

captcha
شماره‌های پیشین