341
یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶
16

صبح نو

عینستاغرام امید مهدی‌نژاد

آش
باشگاه پرسپولیس خواستار بررسی داوری بازی تیم متبوعش با تیم فوتبال الهلال شد. باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض رسمی خود را نسبت به داوری بازی با الهلال و نیز بازی‌های گذشته این تیم در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا اعلام کرد و خواستار بررسی این موارد شد. در پی ارسال این نامه یکی از کارشناسان مرتبط با کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان این نکته که باید دید چقدر پول می‌دهند، گفت: عرب‌ها خیلی پول می‌دهند. وی با رد شایعات اخیر مبنی بر اینکه هرکس بیشتر پول بدهد بیشتر آش می‌خورد، گفت: بیشتر پول دادن ربطی به اینکه حق با چه کسی است ندارد، اما خب بالاخره اداره کنفدراسیون خرج دارد.
آبی
پس از اعلام خبر توقف تولید وانت زامیاد، مشهور به نیسان آبی، که موجی از خوشحالی را در کنار موجی از اندوه در میان جامعه اتومبیل‌دوستان ایرانی پدید آورد، رویکرد نوستالژیک و اندوه یادمحور به این اتومبیل خاطره‌انگیز فزونی گرفته است. به گزارش کانال‌های خبری مجوزدار، شهروندانی که تا پیش از این خبر وانت زامیاد را نماد خرابی، انحراف به چپ و راست، عدم رعایت حق تقدم و از اینها می‌دانستند اینک با خرید و نگهداری نیسان‌های اسباب‌بازی تلاش دارند قدری از بار عذاب وجدان خود را کاهش دهند. در تصویر دو نیسان آبی اسباب‌بازی را در حال حمل بار پسته مشاهده می‌کنید.
چیز
در پی اعلام آقای اسحاق جهانگیری مبنی بر ایجاد یک و نیم میلیون شغل، جمعی از کاربران اینترنتی با اشاره به صحبت‌های جهانگیری در ایام انتخابات مبنی بر اینکه هرکس بگوید من یک میلیون شغل ایجاد می‌کنم قصد فریب مردم را دارد، تلاش کردند وی را تخطئه کنند. در همین راستا یک کاربر زرنگ با اشاره به اینکه ایشان گفتند هرکس بگوید یک میلیون فلان، در صورتی که ایشان گفتند یک و نیم میلیون‌، سعی در جبران مافات داشتند که با کامنت‌های کوبنده مخالفان به‌شدت سر جای خود نشستند. کارشناسان معتقدند یک چیزی بگویید که بعداً نخواهید یک چیز دیگری بگویید و این‌طور شود.

 

captcha
شماره‌های پیشین