340
شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۶
3
فرانسه؛ پلیس خوبی که اهداف آمریکا را رله می‌کند

تابع محض!

زمانی که همه در انتظار بودند دود سفید از فراز هتل کوبورگ بلند شود، لوران فابیوس مقابل خبرنگاران اعلام کرد، توافقی که آمریکا در ژنو درباره آن با ایران مذاکره می‌کند، «یک توافق کاملاً یکطرفه» است و به اندازه کافی ظرفیت‌های هسته‌ای ایران را محدود نمی‌کند. پلیس بد مذاکرات با گفتن این جمله مذاکرات را تا چندین ماه به تعویق انداخت، حال اما به نظرمی رسد که پلیس بد مذاکرات نقش پلیس خوب را در توافق هسته‌ای بازی می‌کند.

یک ترامپ برای جهان کافی است

سرنخ مرگ مشکوک مصطفی خمینی کجاست؟

صبح نو

سرنخ مرگ مشکوک مصطفی خمینی کجاست؟

حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی، یادگار امام‌خمینی(ره) به مناسبت چهلمین سالروز شهادت آیت‌الله سیدمصطفی خمینی(ره) روز گذشته، پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران، اظهار داشت: اصل شهادت حاج آقا مصطفی در هاله‌ای از ابهام است؛ وقتی پیکر ایشان را به بیمارستان نجف اشرف منتقل کردند، پزشک و رئیس بیمارستان گفتند ما آثاری از مسمومیت در پوست ایشان دیده‌ایم که اگر آقا اجازه دهند، با کالبد‌شکافی این موضوع را به اثبات خواهیم رساند؛ اما امام(ره) فرمودند نمی‌خواهم پیکر فرزندم پاره پاره شود.  پس از این اظهارات علی خمینی، آقای حسین قاسمی، فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت:
 «به نظر می‌رسد هنوز هم برای بررسی وتحقیق درباره مرگ مشکوک آیت الله سید مصطفی خمینی (ره ) فرصت وجود دارد. متهم ردیف اول در این داستان، رییس ایستگاه ساواک در عراق در آن مقطع بوده است. عبدالجلیل لباف، رییس ایستگاه ساواک در عراق و رهبر عملیات مشترک ساواک و موساد، موسوم به کریستال بوده است. او هنوز زنده است و در تهران زندگی می‌کند. از نکات قابل تأمل آن که لباف بعد از انقلاب، با پیگیری و سفارش سید محمود دعایی در اطلاعات نخست وزیری و بعدها سایر دستگاه‌های اطلاعاتی بکارگیری شد.
به جناب آقای سید علی خمینی پیشنهاد می‌شود مسیر بررسی و تحقیق درباره مرگ مشکوک آیت الله سید مصطفی خمینی را از طریق این مقام ارشد ساواک آغاز نمایند.»

  یادداشت  
  حسین قاسمی

captcha
شماره‌های پیشین