340
شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۶
14

خبر

محمدرضا شفیعی از حضور پررنگش در سیما می گوید

کیفیت باعث اعتماد است نه کمیت

در ماه‌های اخیر افزایش چشمگیر تولیدات نمایشی تلویزیون باعث برخی نظرات مختلف در این زمینه شده است. برخی موافق این رویه و برخی آن را روندی کمیت‌گرا و بدون توجه به کیفیت می‌دانند.

صبح نو

خبر

بهرنگ‌توفیقی«پدر» را می‌سازد
نویسنده سریال «پدر» گفت: این سریال تم عاشقانه هم دارد، اما نه آن عاشقانه‌ای که می‌شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.
آقای حامد عنقا تهیه‌کننده و نویسنده سریال پدر به فارس گفت: در حال حاضر آقای بهرنگ توفیقی مشغول تصویربرداری سریال «عقیق» است و بعد از اینکهتولید این سریال تمام شود، ما به سرعت وارد مرحله پیش تولید می‌شویم و به احتمال فراوان تا یک ماه دیگر «پدر» را مقابل دوربین می‌بریم. وی که هم‌اکنون در حال نگارش این سریال است، بیان داشت: تا الان بیش از نیمی از سریال را به همراه گروه نویسندگان به نگارش درآوردیم. لوکیشن‌ها اغلب در تهران هستند، اما به خارج از تهران هم سفری خواهیم داشت. وی درباره انتخاب بازیگران این سریال گفت: بازیگرها هنوز به‌طور کامل انتخاب نشدند و بعد از مستقر شدن توفیقی به طور کامل انتخاب می‌شوند. اما احتمال دارد بازیگران تنهایی لیلا هم در این کار باشند وهمه چیز به نظر توفیقی برمی‌گردد.  عنقا بیان داشت: «پدر» تم مذهبی دارد و با کارهایی که تا به حال نوشتم هم متفاوت است و از جنسی دیگر است. به این دلیل که مدت‌هاست در این فضا سریالی نداشتیم، پیش‌بینی کاری خوب و متفاوت را دارم.

اکبرعبدی‌مجری‌می‌شود؟
شبکه نسیم در تدارک برنامه‌ای به تهیه‌کنندگی آقای جواد فرحانی است که آقای اکبر عبدی به‌عنوان مجری-بازیگر در آن حضور می‌یابد.آقای محمد احسانی مدیر شبکه نسیم از تولید یک برنامه جدید در این شبکه خبر داد و به مهرگفت: برنامه‌ای داریم که با حضور آقای اکبر عبدی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی به تولید می‌رسد که فعلاً در حال صحبت و مذاکره هستیم.وی ادامه داد: تیم اتاق فکر این برنامه تشکیل شده است و ساختار به گونه‌ای است که آیتم‌های مختلف را شامل می‌شود و به نظرم برنامه جذابی خواهد شد. مدیر شبکه نسیم درباره حضور اکبر عبدی در تلویزیون و شبکه نسیم توضیح داد: اکبر عبدی مجری- بازیگر این برنامه است، اما جزییات برنامه به مرور مشخص می‌شود. به گفته وی، اکبر عبدی از بازیگرانی است که اکثر مخاطبان هم در سینما و هم در تلویزیون با او خاطره دارند و تلاش شده است که از این نوستالژی‌ها بهره گرفته شود.احسانی در ادامه درباره برنامه «هزارداستان» و گفت وگوهای متفاوتی که با افرادی چون نصیریان در آن شکل گرفته است، عنوان کرد: سعی می‌کنیم مردم را که در هر حوزه‌ای حرفی برای گفتن دارند دعوت کنیم. آقایان علی نصیریان و محمود فرشچیان که در این مدت به برنامه آمدند مکمل هستند چون اصل این برنامه قصه‌های مردم است و به تناسب بحث، گفت‌وگوهایی هم با این پیشکسوتان طراحی شده که جزو افتخارات و مفاخر فرهنگی ما هستند.

«بانوی‌عمارت» به‌ کاشان ‌رفت
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» به کارگردانی آقای عزیزالله حمیدنژاد و تهیه‌کنندگی آقای مجید مولایی آغاز شد.به گزارش روابط عمومی این مجموعه تلویزیونی، تصویربرداری سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» مدتی است در شهر کاشان آغاز شده است. خانم‌ها و آقایان پانته‌آ پناهی‌ها، علیرضا شجاع‌نوری، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، فریدون مسرور، مریم مؤمن و مهری آل‌آقا از بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین رفته‌اند. این سریال که به قلم آقای احسان جوانمرد نوشته شده است، داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می‌کند و به زودی بازیگران دیگری به این پروژه خواهند پیوست. این سریال برای پخش در شبکه سه سیما تولید می‌شود.

دیدار رییس ‌رسانه‌ملی ‌با سیدحسن ‌نصرالله
دكتر علی‌عسكری با سیدحسن نصرالله دبیركل حزب‌الله لبنان دیدار و گفت‌وگو كرد.در این دیدار آقایان سیدحسن نصرالله و دكتر علی‌عسكری درباره تحولات میدانی سوریه، عراق و لبنان و پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت بحث و گفت‌وگو كردند. همچنین در این دیدار به نقش رسانه‌ها در جبهه مقاومت اشاره و تاكید شد حضور رسانه‌های جبهه مقاومت در كنار نیروهای میدانی تأثیر بسزایی در پیروزی‌های اخیر داشته است.

پایان‌ نگارش 15 قسمت ‌از سریال «الف ویژه»
«الف ویژه» سریال تاریخی است که زمان حال و گذشته در هم ادغام شده است.آقای محمدرضا هنرمند کارگردان سریال «الف ویژه» درباره تولید این مجموعه به صبا گفت: نگارش ۱۵ قسمت از این سریال به پایان رسیده است. تیم نویسندگی این کار همچنان مشغول نگارش هستند. فیلمنامه «الف ویژه» حساسیت بالایی که دارد. به همین دلیل نویسندگان این مجموعه مجبورند نهایت دقت را در نوشتن به خرج دهند. وی ادامه داد: «الف ویژه» سریالی تاریخی است که در آن زمان حال و گذشته در هم ادغام شده است. آقای محمدرضا هنرمند کارگردانی و خانم زینب تقوایی تهیه‌کنندگی این مجموعه را برعهده دارند. هنرمند پیش از این کارگردانی سریال‌هایی مانند «زیر تیغ»، «آشپزباشی» ‌و «کاکتوس»‌ را در کارنامه دارد.

 

captcha
شماره‌های پیشین