322
شنبه، ۰۱ مهر ۱۳۹۶
1
رهبر انقلاب اسلامی:

پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

یار قدیمی نهضت اسلامی و امام خمینی(ره) دار فانی را وداع گفت

9 دهه راستی و درستی

آیت‌الله راستی کاشانی از مبارزان قدیمی نهضت اسلامی و یاران امام‌خمینی (ره) در 29 شهریورماه 1396 چشم از جهان فرو بست.

«صبح نو» درگفت‌وگو با اعضای جدید و قدیم شورای شهر بررسی می‌کند

تبلت قانونی کمک به هیأت غیر قانونی

شهرداری‌ها در دوره‌های مختلف کمک‌های زیادی را به هیات‌های مذهبی کرده‌اند که این کمک‌ها در قالب بن خرید یا به‌صورت نقدی صورت می‌گرفته است. شورای شهر پنجم خواهان کنترل بیشتر هزینه‌کرد های شهرداری در این زمینه و مراسم اربعین شده است که در روزهای اخیر واکنش‌هایی را به‌همراه داشته است.

در گفت و گوی«صبح نو» با دو عضو مجلس خبرگان رهبری بررسی شد

مأموریت جدید خبرگان

مجلس خبرگان یک مجلس استثنایی و بی نظیر از لحاظ ترکیب، کارکرد و وظایف است که اینک در کنار وظایف قانونی خود یعنی «انتخاب و تعیین رهبر»، «نظارت بر بقاء و استمرار شرایط رهبر» و «قانونگذاری نسبت به خود» یک وظیفه جدید دارد و آن نگاه و ارزیابی کلان و راهبردی به مسیر و حرکت انقلاب اسلامی است. وظیفه خطیری که از سوی رهبر انقلاب اسلامی به این مجلس واسپاری شده که نقش و جایگاه این مجلس پررنگ‌تر از گذشته خواهد شد.

نادر گلچین خواننده پیشکسوت درگذشت

جدایی نادر از دنیا

اگر به موسیقی ایرانی علاقه‌مند هم نباشید و پیگیری هم نکرده باشید حتماً یکی از ترانه‌های مرحوم نادر گلچین به گوشتان خورده است.

گزارش «صبح نو» از اکران و فروش فیلم‌های روی پرده در هفته‌ای که گذشت

هفته متوسط‌ها

آمار فروش هفتگی در آخرین روزهای شهریور، جدا از فیلم‌های تازه‌وارد، به واسطه نیم‌بها شدن بلیت سینماها، کم‌وبیش دچار تغییرات قابل مشاهده‌ای شده است که طبق آن بعد از نگار بازهم دو فیلم کمدی من و شارمین و اکسیدان قرار دارند.

ترامپ؛ بزرگ‌ترین ماشین جنگی جهان

ابرقدرت تنها

هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل هفته گذشته در حالی برگزار شد که «دونالد ترامپ» برای نخستین‌بار به‌عنوان رییس‌جمهور آمریکا در این مجمع به سخنرانی پرداخت؛ سخنرانی‌ای که قرار بود فقط ۱۵ دقیقه باشد اما ترامپ ۴۰ دقیقه پشت تریبون سازمان ملل ۵ کشور را تهدید کرد؛ تهدیدهایی که صدای اعتراض حامیان این سیاستمدار میلیونر را هم درآورد.

شماره‌های پیشین