314
دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
1
قرار است سرویس مدارس امسال امن‌تر شود

پراید فقط مخصوص رانندگان زن

داستان پرآب چشم سرویس مدارس را قول داده‌اند که کم‌کم تمام شود. قول‌داده‌اند ترشی هفت بیجاری که سال‌هاست به‌نام سرویس مدرسه به خورد مردم می‌رود نرم نرمک از زندگی دانش‌آموزان کنار برود، قول داده‌اند یک کلام، سرویس مدارس به استانداردها نزدیک شود.

حکم اعدام قاتل آتنا تأیید شد؛ دادگاه قاتلان بنیتا آغاز

پرونده قاتلان آتنا و بنیتا در ایستگاه آخر

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد

نهنگ آبی صرفاً یک چالش است نه بازی

نشست خبری سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور آقایان حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و عباس ارضی مدیرعامل شرکت مکعب نماینده جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی ESWC، همزمان با هفتمین روز این مسابقات برگزار شد.

سود سهام عدالت بالاخره پرداخت ‌می‌شود؟

بخت‌گشایی از برگه‌های 12 ساله

در دولت‌های مختلف کارهای زیادی برای از بین بردن فقر یا به حداقل رساندن آن شده است که بیشتر این طرح‌ها به‌صورت مقطعی یا دوره‌ای انجام شده و ناگهان از بین رفته‌اند؛ طرح‌هایی که هزینه اجرای آن از دستاوردهایش بیشتر بوده و البته نتیجه‌ای طولانی مدت نداشته است.

شرکت‌هایی که به دلیل تجارت با ایران مجازات می شوند

زندان تحریم‌ها

«برجام به جای لغو تحریم‌های ایران موجب تشدید تحریم‌ها علیه این کشور شده است.» این سخنان سیاستمدار کهنه کار آمریکایی است که به رییس جمهور قبلی آمریکا مشاوره می‌داده است. البته نگاهی به عملکرد آمریکا و هم‌پیمانانش بعد از توافق هسته‌ای و حتی تحت فشار قرار دادن شرکت‌هایی که با ایران مبادله می‌کنند، خود بر این سخن صحه می‌گذارد.

سرمقاله

انفعال رسانه‌ای

«ایرما» آمریکا را فلج کرد

توفان غارتگری

با نزدیک شدن توفان ایرما به ایالت کالیفرنیای آمریکا، مردم مناطق ساحلی این ایالت به فروشگاه‌ها هجوم آوردند به‌طوری‌که مواد غذایی به‌ویژه آب آشامیدنی در قفسه‌های فروشگاه‌های بزرگ نایاب شده است.

شماره‌های پیشین