312
چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
1
اعتراض اصلاح‌طلبان به پروژه هدایتگری انتخاباتی حزب حاکم

عبور حزب کارگزاران از عیار اصلاح‌طلبی

بار دیگر روند قدرت‌یابی حزب کارگزاران سازندگی در سپهر سیاست کشور آغازشده است. حضور آقای اسحاق جهانگیری در کسوت معاون اولی و قرابت‌های گفتمانی با کلیددار پاستور و از سوی دیگر صدارت یک عضو قدیمی آنان بر ساختمان بهشت، همه شرایط را برای ترسیم «چشم‌اندازی» مناسب برای استمرار فراهم کرده است.

یک سازمان، یک رییس جمهور با دو رییس مخالف

یوزپلنگ ایرانی به گرد پای اولویت‌ها نرسید

ایران جزو معدود کشورهایی است که با وجود محیط زیست وسیع کویری، جنگلی و دریایی و دارا بودن حیاتوحش متنوع اما رو به نابودی، اقدامات قابل قبولی برای حفظ آن نداشته است. در سال‌های گذشته آتش سوزی‌های عظیم در مراتع، شکار غیرمجاز حیوانات کمیاب و حتی در خطر انقراض و کماعتنایی کشنده سازمان محیط زیست کشور، داد دوستداران محیط زیست را درآورد.

گلایه یک شهروند زن به قاضی زاده هاشمی خبر ساز شد

اعتراض بهداشتی

بعد از هزار و 146 روز مقاومت سوریه صورت گرفت

محاصره دیرالزور شکست

نیروهای ارتش سوریه سرانجام توانستند محاصره دیرالزور را پس از سه سال در هم بشکنند و شکست سنگینی بر تروریست‌های داعشی تحمیل کنند.

شورای عالی امنیت ملی:حصر بر اساس اقتضای امنیتی ۸۹ اتخاذ شد

پایان «حصر» حقیقت

«تصمیم در مورد حصر بر اساس اقتضائات امنیتی درسال ۸۹ از سوی شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شد.» این موضع گیری رسمی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی و نقطه پایانی بر اظهارنظرها درباره «رفع حصر» و شایعه پراکنی ها درباره رفع محصورین بود.

تولیدکنندگان‌انیمیشن‌درمقابل‌خانه‌سینما تجمع‌ کردند

اعتراض‌به‌پدرخوانده‌ها

روز دوشنبه 13 شهریورماه 1396 جمعی از فعالان و فیلمسازان شناخته شده انیمیشن ایران، با حضور در خانه سینما نسبت به وقایع 10ماه گذشته از نخستین روز تشکیل و برگزاری مجمع عمومی صنف انیمیشن ایران تاکنون، اعتراض خود را اعلام کردند.

سرمقاله

#بانه بهانه نشود

شماره‌های پیشین