309
یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۶
1
پنجمین دوره مسابقه ملی «کتاب و زندگی» کلید خورد

باز هم یک قهرمان زن

آیین پنجمین دوره مسابقه ملی کتابخوانی «کتاب و زندگی» عصر امروز با محوریت کتاب «دخیل عشق» برگزار می‌شود.

تابلوی جدید حسن روح‌الامین با نام «لا فتی الا علی» رونمایی شد

جنگ احد در قابی از رنگ و عشق

جدا از دنیای فیلم و موسیقی، یکی از فضاهای بی‌نظیری که جوابگوی همه زبان‌ها و زمان‌هاست، دنیای هنرهای تجسمی و از بین آنها نقاشی است. جهانی بی‌انتها که با آن می‌شود هر مفهومی را با رنگ، نقش و عشق یا حتی نفرت، به هر مخاطبی رساند.

ادعای جدید تاج زاده درباره انتخابات مجلس ششم

شوالیه غائله‌ها باز هم دروغ ، باز هم فریب

باز هم سیدمصطفی تاجزاده؛ عضو مرکزیت احزاب منحله مشارکت و مجاهدین (انقلاب) که در تمامی بحران‌های مهم جمهوری اسلامی از غائله 18 تیرماه گرفته تا ماجرای 88 نقش داشته و او را شوالیه غائله‌ها می‌خوانند، این بار با انتشار توئیتی به دروغ پردازی درباره انتخابات مجلس ششم پرداخت، انتخاباتی که خود مجری آن بود!

رشد هیجانی سکه و افزایش زیرپوستی مسکن

بمب بانکی در بازار ترکید

دیروز با اجرای بخشنامه بانک مرکزی، نرخ سود سپرده‌های بلندمدت ۱۵ درصد و کوتاه مدت ۱۰ درصد شده است؛ در این بین اگرچه طی روزهای گذشته، بانک‌ها تا می‌توانستند با روش‌های جذاب، سپرده‌های در دست مردم را جمع کردند، اما به هرحال هنوز هم بودند افرادی که یا به دلیل شلوغی شعب بانک‌ها یا به دلایل دیگر، سپرده‌های کوتاه مدت خود را به رغم فشار بانک‌ها، به سپرده‌های یکساله تبدیل نکردند.

نشست خبری هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران

ماشین‌آلات چاپ برای ورود نیازی به تائیدیه وزارت ارشاد ندارند

نشست خبری هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران صبح روز گذشته همزمان با روز ملی صنعت چاپ با حضور آقای محمودرضا برازش، مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آقای محمدحسن فکری دبیر این جشنواره در سرای اهل قلم در تهران برگزار شد.

سطحی گرایی درباره امام موسی صدر

سرمقاله

عقده گشایی

«صبح ‌نو» مسابقه جدید خندوانه‌ را بررسی‌ می‌کند

«ادابازی» 140میلیونی

برنامه «خندوانه» برای دومین‌بار در فصل جاری، مسابقه «ادابازی» را برگزار می‌کند که تا به امروز مرحله نخست آن به پایان رسیده است.

شماره‌های پیشین