292
چهارشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
1
شبکه نمایش تضعیف می‌شود؟

تغییر ترکیب تیم برنده تلویزیون

شبکه نمایش سیما در دوسال اخیر به عنوان یکی از موفق‌ترین شبکه‌های تلویزیون عمل کرده‌است، اما اخیراً به نظر می‌رسد، روند رو به رشد این شبکه تحت تأثیر برخی سیاست‌ها متوقف شده است.

«صبح‌نو» کارنامه وزیر پیشنهادی ارشاد را بررسی می‌کند

جهش از معاونت به وزارت

حجت الاسلام حسن روحانی، آقای سیدعباس صالحی را به عنوان وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس معرفی کرد.

البرز ایرانیان، افضل طوس و آرمان در بانک‌های تجارت، آینده و موسسه ملل ادغام شدند

انحلال 3 مؤسسه مالی غیرمجاز

محمدباقر قالیباف در برنامه ویژه خبری:

تهران به یک شهر جدید تبدیل‌شده است

بیلبوردهای شهر را تعقیب کنید

تهران؛ چند قدم نزدیک‌تر به پایتخت

تهرانمان قشنگ نبود، سبزی نداشت، خاکستری بود، خیابان‌هایی تنگ داشت، اتوبان‌هایش زیاد نبود، کتابخانه کجا بود، فرهنگسراها چه دور بود، ساختمان‌های مدرن نداشت‌؛ تهرانمان زیاد دلچسب نبود. تهرانمان را از نو نوشتند، غلط املایی‌اش را گرفتند و تهران شد تهران، شد شهری بهتر برای زندگی، شد پایتختی نه فقط برای ساختمان‌ها و ماشین‌ها که برای آدم‌ها.

روز گذشته بساط کثیف فروشی‌های خیابان انقلاب جمع شد

چوب تعزیرات بر سر رستوران‌ها

بازدید سر زده گشت تعزیرات حکومتی به‌همراه نمایندگان دستگاه‌های نظارتی از آشپزخانه‌ها و رستوران‌های محدوده خیابان انقلاب تهران انجام و مقدار قابل توجهی گوشت، مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف انسانی معدوم شد. وقتی جایی شلوغ و پر رفت و آمد است بالطبع در آن‌جا ، مراکزی همچون تهیه غذا‌، رستوران و فست‌فود تا دلتان بخواهد به چشم می‌خورد‌؛ چرا که در این همهمه جمعیت، بالاخره کسانی هم یافت می‌شوند که زمان صرف غذا خوردن در خانه را نداشته و مجبور باشند به این مراکز برای صرف غذا مراجعه کنند.

سفر هیأت حماس تأکیدی بر حمایت تهران از مقاومت است

آغوش باز ایران برای حماس

«اقدام عباس در قطع حقوق نوار غزه و تحریم‌ها علیه حماس این جنبش را با قدرت به آغوش ایران بازگرداند... تحکیم مقاومت در کرانه باختری می‌تواند، عنوان مرحله آتی باشد و حضور «عاروری» در بیروت و تهران پیامی قوی برای اسرائیل است».

چانه‌زنی‌های سیاسی جواب داد

افزایش سهم اصلاح‌طلبان در کابینه دوازدهم

سرانجام رایزنی‌ها، چانه زنی‌ها و گمانه زنی‌ها درباره کابینه دوازدهم به پایان رسید و اسامی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در نشست علنی روز سه‌شنبه پارلمان توسط آقای حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تقدیم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی شد.

سرمقاله

پیام اصلی معرفی کابینه

#سلفی-حقارت، مجلس را غیر علنی کرد

توجیه به جای عذرخواهی

چند روزی از مراسم تحلیف رییس جمهور منتخب دولت دوازدهم می‌گذرد و همچنان حواشی مهم‌تر ازمتن آن ادامه دار است.«سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی» موضوعی است که به رسانه‌های جهان هم رسید اما تا جایی پراهمیت شد که جلسه روز گذشته بهارستان را غیرعلنی کرد تا نمایندگان درباره حواشی مراسم تحلیف روز 14 مردادماه به گفت وگو و بررسی بپردازند.

شماره‌های پیشین