290
دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
1
رییس فرهنگستان هنر افشا کرد

نقل و انتقال مشکوک آثار هنری

رییس فرهنگستان هنر از سوءاستفاده یک شرکت وابسته به یک بانک خصوصی از عنوان این مجموعه و تطمیع بعضی کارمندان فرهنگستان برای یک فرایند غیرقانونی خبر داد.

ششمین جشنواره فیلم شهر به کار خود پایان داد

فیلم منتقد شهرداری برنده جشنواره فیلم شهر

ششمین جشنواره فیلم شهر با تقدیر از آثار برگزیده به کار خود پایان داد.

قرار بود نیمی از حاجیان ایرانی را ببرند اما ...

جاخالی سعودی‌ها در «شرایط خاص»

پروازهای زائران ایرانی حج 96، حالا دیگر در برنامه ثابت 20 فرودگاه کشور قرار گرفته‌اند و طبق برنامه اعلام شده، حاجیان ایرانی را به عربستان سعودی می‌رسانند تا آنان کم کم آماده انجام اعمال تمتع شوند. طبق توافق قبلی میان سعودی‌ها و ایران، قرار بود وظیفه جابجایی نیمی از زائران ایرانی با طرف سعودی باشد؛ اما با کنار کشیدن یکی از سه شرکت سعودی در روزهای آخر منتهی به آغاز عملیات پروازی، حالا بار حمل و نقل حدود 75 درصد از زائران ایرانی روی دوش ایران ایر افتاده است. اتفاقی که البته مسوولان این شرکت گفته‌اند تاثیری روی روند خدمت رسانی به حاجیان ایرانی نخواهد گذاشت.

تیراندازی‌های سریالی سربازان ادامه دارد

خون‌بازی سرباز کهریزکی

سال‌ها بود که با خبر تیراندازی و کشتار مردم در کشور غریبه بودیم. آخرین خبر از این دست برمی‌گشت به دو سال پیش که یک سرباز در استان فارس به روی دیگران آتش گشوده بود. در آن ماجرا یکی از سربازان یگان حفاظت زندان آباده در استان فارس با شلیک به عوامل یگان، پنج نفر را کشت و یک نفر را مجروح کرد. در‌حالی‌که عوامل یگان حفاظت زندان در حال ورزش صبحگاهی بوده‌اند، سربازی که در یکی از برج‌های مراقبت مشغول نگهبانی بود، شروع به تیراندازی کرد و افسر نگهبان و چهار سرباز وظیفه را کشت و یک سرباز دیگر را نیز مجروح کرد. اما حالا هر چند هفته یکبار یک خبر با این تیتر به گوش می‌رسد «سربازی با اسلحه چند نفر را به کام مرگ کشاند» در آخرین مورد از این ماجرا، دیروز یک سرباز در میدان تیر کهریزک از خجالت دیگران درآمد و چند کشته و زخمی روی دست پادگان گذاشت!

پسآیند منفی« تجربه‌زدگی»در انتخاب وزرا 3

خودبسندگی ذهنی

به شوق زیارت

سرمقاله

... و شمایی که رأی دادی

احتمال ورود هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به ماجرای سلفی‌بگیران

#سلفی_حقارت

مراسم تحلیف رییس‌جمهور دوازدهم با حضور مقامات کشوری و لشکری و میزبانی از مقامات خارجی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این میان سلفی عجیب نمایندگان فراکسیون امید با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خشم و اعتراض افکار عمومی را برانگیخت.

شماره‌های پیشین