288
شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
1
دسته گلی که ملی پوشان فوتبال در یونان به آب دادند

آفساید ایرانی در زمین صهیونیست ها

خبر، مثل بمب صدا کرد. چاشنی اش هم انتشار ترکیب اولیه تیم یونانی بود که قرار بود در بازی برگشت، مقابل نماینده رژیم صهیونیستی قرار گیرد و برای اولین بار، نام دو ایرانی، در مقابل نام حریف صهیونیستی منتشر شد. اتفاقی که در بازی هم افتاد تا صفحه رسمی توییتر فارسی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با آب و تاب و ذوق و شوق، از این حضور تمجید کند و به این دو فوتبالیست ایرانی، «آفرین» بگوید!

فرهنگستان هنر اجازه خروج آثار هنری بدون شناسنامه را نداد

سند مالکیت بیاورید!

رییس فرهنگستان هنر اعلام کرده تا زمانی که شرکت پارس آریان مدرک مالکیت ارائه ندهد، اجازه خروج آثار هنری منتسب به این مؤسسه را از مخزن فرهنگستان نمی‌دهد.

دستور کار رهبری برای دولت دوازدهم در مراسم تنفیذ اعلام شد

زندگی آرام برای مردم

سید حسن نصرالله مجاهدت‌های رزمندگان حزب الله را ستود

باز پیروزی؛ باز آزادی اسرا

طی روزهای اخیر، تحولات مهمی در مرزهای لبنان با سوریه رخ داد، چرا که رزمندگان حزب الله لبنان با آزادسازی ارتفاعات شهر عرسال، علاوه بر اینکه توانستند این مناطق را از لوث وجود تروریست‌های گروهک تکفیری جبهه النصره آزاد کنند، توانستند پنج تن از نیروهای خود را از چنگ این عناصر رها سازند و همزمانی این پیروزی با ایام شکست رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه سال 2006، رنگ و بویی خاص به شهرها و مناطق مختلف لبنان بخشیده است.

استاد غلامرضا شکوهی غزل سرای خراسان درگذشت

بدرود شکوه شعر خراسان

استاد غلامرضا شکوهی که برای حضور در شب شعر رضوی توسط موسسه شهرستان ادب به فرهنگسرای اندیشه دعوت شده و به تهران سفر کرده بود، در راه بازگشت به مشهد در مسیر فرودگاه دچار عارضه قلبی و مغزی شد و شامگاه دهم مرداد بر اثر ایست قلبی درگذشت.

«بیطرف» و «کلانتری» دوباره رودرروی هم قرار می‌گیرند

دوباره سدسازی دوباره دعوا

آقای حبیب الله بیطرف همان کسی است که در دوران وزارتش افراط در سدسازی در کنار توسعه کشاورزی، دریاچه ارومیه را خشکاند. سدسازی بی‌رویه و بدون رعایت حقابه محیط زیستی در دوره وزارت او و در سکوت کامل مسوولان محیط زیست، زمینه‌ساز مشکلات فعلی آب شد. حالا بیطرف گزینه تصدی وزارت نیرو شده است؛ اما نکته جالب اینکه شنیده می‌شود آقای عیسی کلانتری، یکی از جدی‌ترین منتقدان سدسازی بیطرف هم قرار است رئیس سازمان محیط زیست شود تا دوباره این دو نفر دعواهای دهه 70 و 80 را زنده کنند.

پرچم سبز زری دوزی شده رضوی، ایران را معطر کرد

بخشش زیرسایه خورشید

دل توی دل کسی نمی‌ماند، مقصد که مشخص می‌شود ولوله توی شهرمی افتد، شهر را رفت و روب می‌کنند، گل نمی به کوچه‌های خاکی می‌پاشند، سر و رویی صفا می‌دهند و رخت نو می‌پوشند، مثل یک عید. دهه کرامت که نزدیک می‌شود دل توی دل خیلی‌ها نمی‌ماند، دلشوره می‌گیرند انگار، یک جورنگرانی شیرین، یک جورغلیان احساس، بی تابی، کم صبری، مثل کسی که مهمانی عزیز دارد.

سرمقاله

التهاب‌آفرینی نشود

شماره‌های پیشین