284
یکشنبه، ۰۸ مرداد ۱۳۹۶
1
ماجرای دلهره‌آور گروگان‌های ایرانی در ترکیه، مربع وحشت در این کشور را کامل کرد

بلیت یک‌سره به سرزمین وحشت

پایان ماجرای گروگان‌های ایرانی در ترکیه با اعلام پلیس این کشور، مربع وحشت ایرانیان در این مقصد گردشگری را کامل کرد. مربعی که تهدید و تحقیر، انفجار، قتل و گروگان‌گیری را نصیب گردشگرانی کرده است که به قصد تفریح و گردش، این کشور را انتخاب می‌کنند؛ اما مشخص نیست مربع وحشت، چه تقدیری برای آنان در این کشور رقم خواهد زد.

علیرضا پناهیان در اختتامیه پنجمین سوگواره عکس و پوستر هیأت مطرح کرد

دعوت از مراجع تقلید برای تقدیر از هنرمندان

آیین اختتامیه پنجمین دوره سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت با حضور اساتید و هنرمندان هیأتی از سراسر کشور در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی (عج) برگزار شد.

گرمای هوای این روزها چرخش کنتورها را به مرحله هشدار رسانده است

مصرف برق روی خط قرمز

گرما همه را غافلگیر و البته کلافه کرده است. این روزها یکی از گرم‌ترین تابستان‌های عمرمان را تجربه می‌کنیم و گرما بی‌رحم‌تر از هر زمان دیگری شده است؛ اما این تنها غافلگیری نیست و مصرف برق مردم نیز مسوولان را غافلگیر کرده است. رکوردهای مصرف برق یکی پس از دیگری در حال شکسته شدن است و این رکوردشکنی‌ها ممکن است خاموشی به همراه داشته باشد. حالا مسوولان دست به دامن مردم شده‌اند تا بلکه کمی از حجم مصرف کاسته شود و از سوی دیگر دولت در تلاش است تا هزینه برق در مناطق محروم و البته گرمسیر را کاهش دهد تا این تابستان داغ قابل تحمل شود.

کنسرت ناظری‌ها در قوچان لغو شد

نگران مکان نامناسب برای حافظ و شهرام

همان زمان که خبر برگزاری اجرای زنده آقایان حافظ و شهرام ناظری در قوچان منتشر شد برای اهالی موسیقی جالب بود که ببینند در 130 کیلومتری مشهد می‌شود کنسرت برگزار کرد یا خیر. قرار بود پروژه شاهنامه خوانی «آواز پارسی، افسانه و مهر» حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری، نخستین اجرای خود را ششم مرداد ماه، از سرزمین فردوسی، استان خراسان رضوی در شهر قوچان آغاز کنند.

سهم دفاتر پخش در گیشه 95 چقدر‌است

بخش خصوصی 90درصد بخش دولتی 10 درصد

بخش خصوصی 90 درصد پخش آثار سینمای ایران را در سال 95 به خود اختصاص داده‌است و دفتر فیلمیران با 52 درصد، در صدر این لیست قرار دارد.

یمنی‌ها از ائتلاف سعودی زهر چشم گرفتند

انهدام کشتی جنگی امارات در بندر مخاء یمن

درباره تحریم‌های آمریکا

سرمقاله

غفلت‌از «بنیتا»

کمتر از 5روز و برای دومین بار در خلیج‌فارس شناورهای ایرانی و ناوهای آمریکایی رو در رو شدند

چشم در چشم شیطان

در ساعت ۴ بعد از ظهر جمعه (۶ مرداد) ناو هواپیمابر نیمیتز و رزم‌ناو همراهش در حالی که تحت رصد و رهگیری ناوچه‌های موشک‌انداز ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ چهارم نیروی دریایی سپاه قرار داشتند، در محدوده‌ نفتی-گازی رسالت به پرواز بالگرد و نزدیک شدن به شناورهای سپاه اقدام کردند. آمریکایی‌ها با حرکتی تحریک‌آمیز و غیرحرفه‌ای، با اخطار به شناورهای ناوتیپ ذوالفقار به پرتاب منور مبادرت کردند.

شماره‌های پیشین