283
شنبه، ۰۷ مرداد ۱۳۹۶
8

خبر

غیبت‌های معنادار عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد خبرساز شده است

اعتراض نامه‌نگاری و امتناع

دانشگاه آزاد اسلامی این روزها خبرساز شماره یک حوزه علم و فناوری است. دانشگاهی که حالا با وجود مهر تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ریاست دکتر «فرهاد رهبر» هم هنوز در رأس خود حاشیه و خبرسازی را می‌بیند. حالا روی میز هیأت امنای دانشگاه آزاد، نامه استعفای حجت‌الاسلام «علی اکبر ناطق نوری» وجود دارد و بزرگان جمع در تلاشند تا او را از این کناره‌گیری منصرف کنند. اما حاشیه بزرگ‌تر، غیبت‌های معنادار کسی است که پیش از این، روند جایگزینی رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد را بر نتابیده بود و حالا هم با حضور نیافتن در جلسات، به اعتراض خود ادامه می‌دهد.

توضیح سایت شیپور درباره گزارش صبح نو

صبح نو

توضیح سایت شیپور درباره گزارش صبح نو

در پی چاپ گزارشی از کلاهبرداری های اینترنتی در شماره 282 روزنامه، روابط عمومی شرکت نت تجارت اهورا صاحب بازار نیازمندی‌های اینترنتی شیپور، این توضیحات را به روزنامه صبح نو  ارسال کرده است که در پی می‌آید.
چند روز گذشته شاهد اخبار و هشدارهایی در رابطه با کلاهبرداری در سایت‌های نیاز مندی های آنلاین از جمله وب‌سایت شیپور بوده‌ایم از این رو روابط عمومی شیپور به جهت هر چه روشن‌تر شدن افکار عمومی و رفع هرگونه شبهه و ابهامی لازم است مواردی را به اطلاع کلیه کاربران و مخاطبین خود برساند. همانطور که بر همگان روشن است وجود کلاهبرداری یا سوء استفاده در هر صنف و فعالیتی وجود دارد. متاسفانه هر چند وقت یکبار اخباری را مبنی بر کلاهبرداری در حوزه‌های مختلف می‌شنویم که این موضوع مختص به شغل، حرفه یا صنعت خاصی نیست. کلاهبرداران در هر حوزه‌ای که بتوانند ورود می‌کنند و خوشبختانه به دلیل پیگیری‌ها و دقت عمل نیروهای محترم انتظامی نیز به سرعت در دام قانون گرفتار می‌شوند. مجموعه شیپور نیز با آگاهی از کلیه شرایط موجود همواره برای وجود امنیت و آرامش کاربران حداکثر توان خود را در ایجاد بستری امن به‌کار برده است.  ایجاد صفحه‌ای با عنوان قوانین و مقررات (که مخاطبان عزیز را همواره قبل از انجام معامله دعوت به مطالعه این صفحه می‌نماید) و اطلاع رسانی‌های گوناگون که از طریق کانال‌های ارتباطی متعدد صورت می‌گیرد خود نیز یکی از گام‌های مؤثر شیپور در مقابله با امکان کلاهبرداری است.اطمینان از واقعی بودن شماره تماس آگهی دهندگان با ارسال کد تأیید، رصد ۲۴ ساعته آگهی‌ها توسط تیم کنترل کیفیت در فرایند چند مرحله‌ای، پشتیبانی شبانه روزی از کاربران و رسیدگی به درخواست‌های ایشان، بررسی تیم مختص به آگهی‌های مشکوک که از سوی کاربران اعلام می‌شود و رسیدگی هر چه سریعتر به موارد مطرح شده و... تنها بخشی از تلاش‌های این شرکت در جهت انجام معامله‌ای امن و مطمئن از طریق این وب‌سایت است.شرکت شیپور نیز با رعایت کلیه موارد اعلامی از سوی مراجع ذی ربط و عدم درج آگهی‌های غیر سالم و ممنوع همواره به الزامات قانونی در فعالیت‌های خویش پایبند است. بسیاری از آگهی‌هایی مانند ماساژ، هم خانه، اجاره ساعتی ملک و... که در برخی از سایت‌ها درج می‌شود در شیپور ممنوع بوده و از ثبت چنین آگهی‌هایی ممانعت به‌عمل می‌آید. تعداد گزارش‌های مشکوک به کلاهبرداری در شیپور در هر ماه انگشت شمار است و این در مقایسه با دیگر سایت‌های مشابه آمار بسیار پایینی به شمار می‌آید. شیپور به تمامی کاربران محترم خود این اطمینان را می‌دهد که با رعایت کلیه موارد اعلامی می‌توانند آسوده‌خاطر در این سایت به معامله امن بپردازند.

captcha
شماره‌های پیشین