281
سه شنبه، ۰۳ مرداد ۱۳۹۶
1
رونمایی از «نبرد در خلیج عدن2»

با دزدان دریایی بجنگیم

نسخه اندروید بازی «نبرد در خلیج عدن2» روز گذشته توسط مسوولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.

«صبح‌نو» سریال «پنچری» را بررسی می‌کند

«پنچری» شبانه شبکه3

مجموعه تلویزیونی «پنچری» به کارگردانی آقای برزونیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی آقای مهران مهام هر شب از شبکه3 سیما پخش می‌شود.

انتقال قدرت در عربستان، اطمینان قاضی عسکر و کنارکشیدن وزارت خارجه

این حج عجیب 96

ماجرای حضور ایرانیان در مراسم حج 96، روز به روز اتفاق و حاشیه جدیدی به همراه دارد. پس از آن که جمعه گذشته با تاکید سرپرست حجاج ایرانی بیت‌الله‌الحرام و البته تریبون‌های نماز جمعه، برگزاری حج امسال، «قطعی» و «تصمیم نظام» خوانده شد، حالا به فاصله کمتر از سه روز، حاشیه‌های جدیدی به این ماجرا اضافه شده‌اند که حضور ایرانیان در مناسک حج ابراهیمی امسال را دستخوش شایدها و بایدهایی جدید کرده‌اند؛ حاشیه‌هایی که از انتقال قدرت پادشاه سعودی به ولیعهدش تا اظهارات یکی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی را دربر می‌گیرد.

وقتی عروسک ها مامور حمل مشروبات الکلی می شوند

عجیب‌ترین روش‌های قاچاق در مرزهای ایران

ماموران گمرک ایران در جدیدترین عملیات مبارزه با قاچاق کالا، موفق به کشف انواع مشروبات الکلی از داخل عروسک‌ها شدند. این مشروبات الکلی به شکل بسیار ماهرانه‌ای در داخل عروسک جاسازی شده بودند که با هوشیاری ماموران حوزه مسافری گمرک مشهد‌، شب گذشته کشف و ضبط شدند. این نخستین‌بار نیست که قاچاقچیان از عجیب‌ترین روش‌ها برای قاچاق استفاده می‌کنند. در این گزارش به روش‌های عجیب قاچاق نگاهی انداخته‌ایم.

ورود واگن‌های مترو و اتوبوس‌های جدید به پایتخت

حمل و نقل عمومی جان گرفت

از صبح دیروز ۶۶ واگن مترو و ۳۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی پایتخت اضافه شد. از این ۶۶ واگنی که تحویل شبکه خطوط مترو داده شده، سه رام از (۲۱ واگن) جدید است. دو رام دیگر (۱۴ واگن) نیز واگن‌هایی هستند که در حادثه مترو دچار آسیب شده‌اند که بعد از بازسازی کامل مجدداً به شبکه خطوط مترو بازگردانده می‌شوند.

مرخصی پیش از بازنشستگی ملک سلمان

پسر سلمان «سعودی» را بلعید

با وجود آنکه از زمان تأسیس حکومت عربستان سعودی توسط ملک عبدالعزیز، فرزندان او یکی پس‌از دیگری تا پایان عمر زمام سیاسی این کشور را بر عهده داشته‌اند، اما اکنون به نظر می‌رسد که اوضاع در رابطه با پادشاه کنونی، یعنی سلمان بن عبدالعزیز قدری متفاوت است، چرا که دربار سلطنتی عربستان طی فرمانی از «محمد بن سلمان» فرزند شاه و ولیعهد جدید خواسته تا در غیاب و سفر پادشاه به مراکش، اداره امور را در دست بگیرد؛ گویی آنکه همچون به ولایت‌عهدی رسیدن محمد، تحولات سیاسی در دربار ریاض روندی سریع را می‌پیماید.

نامه قالیباف و چند سؤال کلیدی

آتش‌به‌اختیار؛ سازمان‌زدگی و مردم‌زدایی!

چشاندن طعم تلخ نقض قانون اساسی به دانش‌آموزان

سرمقاله

عقلایی یا آشوبناک

روحانی: دولت دوازدهم از خدمات سپاه حمایت کامل می‌کند

زیر چتر امنیت

حجت الاسلام حسن روحانی روز گذشته در دیدار فرماندهان عالی‌رتبه سپاه، با قدردانی از تلاش‌های نیروهای مخلص سپاه، بر ضرورت وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام و تلاش برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت خالصانه به مردم تأکید کرد.

شماره‌های پیشین