279
یکشنبه، ۰۱ مرداد ۱۳۹۶
1
مصر، بزرگ‌ترین پایگاه نظامی منطقه را افتتاح کرد

رویای «ناتوی عربی» در دیار اهرام ثلاثه

پایگاه نظامی «محمد نجیب» که گفته می‌شود بزرگ‌ترین پایگاه نظامی در خاورمیانه و آفریقاست دیروز شنبه، با حضور «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر و تعدادی از مقامات کشورهای عربی، از جمله ولیعهد ابوظبی افتتاح شد؛ اقدامی که به نظر می‌رسد با تصمیمی صرفاً عربی محقق نشده‌است.

مجاهدی، دبیر کنگره شعر «بقیع» در گفت‌وگو با «صبح نو»:

از ائمه بقیع در شعر آیینی غفلت کرده‌ایم

فراخوان نخستین کنگره سراسری شعر بقیع «آخرین حرم» در بخش‌های اصلی شامل «ائمه بقیع (ع) شامل دو محور مدایح و مراثی و زیارت ائمه بقیع (ع) و توسل به ایشان» و بخش ویژه حرم مطهر بقیع شامل دو محور «تخریب بقیع و لزوم احیای آن و تفکر سلفی و تخریب مقدسات اسلامی» منتشر شده است.

در نامه دکتر قالیباف به جوانان انقلابی مطرح شد

تغییر اساسی نیاز است

درباره آمدن یا نیامدن سرورها به ایران صورت گرفت

تناقض‌گویی وزارت ارتباطات درباره تلگرام

وزیر ارتباطات از آغاز رایزنی با تلگرام برای انتقال سرورهای این پیام‌رسان به ایران خبر داده و گفته است هنوز هیچ اقدامی برای این کار صورت نگرفته است.

«علی فروتن» به جشن تولد فرزند شهید مدافع حرم رفت

مدافع فرزندان مدافعان حرم

هفته گذشته، آقای علی فروتن که یکی از عموهای فیتیله‌ای معروف است، به منزل شهید مدافع حرم مهدی قاضی‌خانی رفته و برای فرزند این شهید جشن تولد برگزار کرد.

درخواست پزشکان از وزارت بهداشت برای انتخابات پرحاشیه

انتخابات نظام پزشکی باطل می‌شود؟

هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در حالی از ساعت ۸ صبح جمعه ۳۰ تیرماه ۹۶ در مناطق مختلف کشور آغاز شده که برگزاری این انتخابات به دو شیوه الکترونیکی و حضوری به صورت همزمان، با ابهاماتی همراه شد که در نهایت هیأت نظارت و هیأت اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی، با صدور اطلاعیه‌ای مشترک، فرایند انتخابات الکترونیکی را لغو کردند. در این اطلاعیه مشترک آمده است: به‌رغم تلاش‌های تیم فنی، به علت اختلالات فنی پیش آمده در ابزارهای رمز نگاری پیشرفته سامانه انتخابات، براساس تصمیم مشترک هیأت اجرایی و هیأت نظارت برای حفظ وصیانت از آرا، فرایند رأی گیری الکترونیک ملغی شد و رأی گیری در ۲۰۰ حوزه انتخابیه در سراسر کشور به صورت حضوری و طبق برنامه پیش می‌رود. باتوجه به ملغی شدن انتخابات الکترونیک، فرایند رأی گیری حضوری تا ساعت ۲۲ امشب تمدید شد. از اعضای سازمان نظام پزشکی دعوت می‌شود در فرصت باقیمانده در محل صندوق‌های أخذ رأی برای دادن رأی حضور یابند.

ضرورت نوگرایی در روش‌ها

عینستاغرام امید مهدی‌نژاد

سرمقاله

شروع یک حرکت انقلابی و مدنی

امارات به اندیشکده‌های ضدایرانی کمک می‌کند

اتحاد «کثیف» علیه ایران هسته‌ای

ایمیل‌های منتشرشده از «یوسف العتیبه» سفیر امارات متحده‌عربی در آمریکا نشان‌می‌دهد دولت امارات یکی از تأمین‌کنندگان مالی اصلی اندیشکده‌های ضدایرانی چون «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» (UANI) «پروژه‌مقابله با افراط‌گرایی» (CEP) بوده است.

شماره‌های پیشین