276
سه شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۶
1

نوشتن «برادر انگلستان» از روی لج و لجبازی

اجساد شهدای اخیر در اسارت نظامیان صهیونیست

الاقصی کمک می‌خواهد

از جمعه گذشته که عملیات شهادت‌طلبانه سه جوان قهرمان فلسطینی در بیت المقدس و در نزدیکی مسجد الاقصی منجر به هلاکت دو نظامی صهیونیست شد، قبله اول مسلمانان شرایط دشوار و ملتهبی را می‌گذراند و این در حالی است که کمتر کمکی از سوی کشورهای عربی و اسلامی حتی در سطح محکومیت‌های دیپلماتیک را شاهدیم.

در روزهایی که وزیر ارشاد از حذف توقیف‌ها می‌گوید، صورت گرفت

توقیف«پرزیدنت»

از جمله شیوه‌هایی که برای پرداخت به رخدادهای موجود در عرصه‌های مختلف چون تاریخ، سیاست، فرهنگ و موضوعات دیگری چون نمایش مسائل و مشکلات موجود در یک اتفاق، جامعه و مواردی از این دست کاربرد دارد، تولید مستند و نمایش عینی وقایع مورد نظر است.

سرمقاله

فضای مجازی مردم را داشته باشید

حوزه علم و دانش را با ریاکاری و سوگ سیاسی آلوده نسازیم

رسانه‌ای شدن انتخابات و بازگشت ارتباطات یک‌سویه

ضرورت مشارکت ایران در بازسازی موصل

قالیباف را هرچه زودتر محاکمه کنید!

96 درصد کارگران با قراردادهای موقت

کسی دنبال کارگر دائم نیست

در شهریورماه سال گذشته وزیر کار با ابلاغ بخشنامه‌ای، وزارت کار را برای تأمین شغلی کارگران بسیج کرد! اما به نظر می‌رسد هنوز بعد از تقریباً یک سال پس از ابلاغ این بخشنامه، این امر محقق نشده است.

قانون جامعی که هنوز لنگ اجرای چند دستگاه مانده است

رفاه ایثارگران در پیچ بوروکراسی

آتش جنگ که داغ بود، کشور که سرباز جان برکف می‌خواست، دشمن که تا خاک وطن پیش آمده بود نگاه‌ها همه سمت دلیرانی بود که جان وسط می‌گذاشتند، نمی‌هراسیدند، پا پس نمی‌کشیدند و چشم درچشم دشمن سینه را آماج گلوله‌ها می‌کردند. جنگ که تمام شد، ویرانی‌ها که روی آبادانی دید، امنیت که برقرارشد و ازجنگ فقط خاطره‌ای ماند در ذهن بعضی‌ها، ورق برگشت، ایثارگری بیشتر شد یک واژه، فقط برای خالی نبودن عریضه، لقلقه‌ای برای زبان، اصلاً فرهنگ ایثار و شهادت در برهه‌ای داشت فراموش می‌شد، داشت جاخوش می‌کرد در آرشیو اسناد ودایره‌المعارف های دفاع مقدس.

تکاپوی همه‌جانبه اصلاح‌طلبان برای تصاحب وزارت کلیدی

جدال بر سر ساختمان فاطمی

به‌روزهای تصمیم‌گیری نهایی نزدیک می‌شویم. آخرین تلاش‌ها برای اثرگذاری برچینش کابینه دولت دوازدهم از سوی جریان اصلاحات در حال رخداد است؛ آنان سهم خود را از کیک قدرت می‌خواهند و وزارت کشور مهم‌ترین مطالبه آنان پس از چهار سال حضور رحمانی فضلی است.

شماره‌های پیشین