271
سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۶
1
پروانه ساخت فیلم جدید محمدحسین مهدویان به مشکل خورد

«لاتاری» مهدویان می‌بَرَد؟

اخیراً نگارش فیلمنامه جدید آقای محمدحسین مهدویان با نام «لاتاری» به پایان رسید؛ اما خبرهایی مبنی برعدم صدورمجوز ساخت برای این اثر به گوش می‌رسد.

تخریب و تحریف سخنان حسن رحیم‌پور ادامه دارد

معلم اسلام ناب در برابر تجدد و تحجر

یکی از شگردهای متقلبانه بعضی از ژورنالیست‌ها این است که سخنان کسی را به‌گونه‌ای حذف و اضافه کنند که منظور اصلی گوینده «تحریف» شود. استفاده از این تاکتیک عمری به درازای تاریخ ژورنالیسم دارد. یکی از نمونه‌های این موضوع، اخیراً در مورد سخنان استاد «حسن رحیم‌پور ازغدی» اتفاق افتاده است.

در گفت‌وگوی «صبح نو » با سه عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب بررسی شد

فرجام جمنا

جبهه مردمی نیروهای انقلاب پس از انتخابات با توجه به آرایی که کسب کرد و اعتماد جمع کثیری از مردم به این حرکت نو، وارد فاز جدیدی از فعالیت خود شده است و باید دید که چه آینده‌ای را برای خود ترسیم کرده است.

روایت قالیباف از 12‌سال سکانداری پایتخت

تهران چگونه تهران شد

محمد‌باقر قالیباف شهردار تهران در سومین جشنواره، همایش و نمایشگاه عمران شهری و بیست و چهارمین نشست معاونان فنی کلانشهرها با بیان اینکه در‌حال‌حاضر فعالیت‌های عمرانی خوبی در کشور در حال انجام است و پروژه‌های ویژه و خاصی طراحی و اجرا می‌شود، گفت: این پروژه‌ها در مسابقات و جشنواره‌های جهانی دیده می‌شوند و هر کدام رتبه و امتیاز خوبی به‌دست می‌آورند.

علیپور، دوباره قهرمان جام جهانی سنگ‌نوردی شد

دنیا مقهور سریع‌ترین مرد عمودی

بی‌توجهی به برخی رشته‌های قدرتی-سرعتی از جمله سنگ‌نوردی هم باعث نمی‌شود علاقه‌مندان به این رشته دلسرد شده و از فعالیت‌های حرفه‌ای و فتح قله‌های برتر دنیا دست بردارند.

ساخت و ساز در حریم میراث جهانی ادامه دارد

پخت آش با چاشنی رب گوجه برای پاسارگاد

شکسته شدن حریم میراث جهانی پاسارگاد، خبری است که این روزها برای چندمین بار منتشر می‌شود. داستانی چند ساله که هربار با سردرآوردن بنایی جدید و ادعایی عجیب، رسانه‌ای و با پیگیری‌های بعدی، اخبار مربوط به برخورد با این تخلف‌ها نیز منتشر می‌شود. این بار اما، تکرار ماجرای ساخت کارخانه‌ای که گفته می‌شود تولید کننده مواد غذایی، رب گوجه فرنگی و انواع ترشیجات است، دوباره از سوی چند فعال رسانه‌ای منتشر شده است تا نشان دهد حریم میراث جهانی پاسارگاد، همچنان در معرض تهاجم قرار داشته و باید برای آن فکری کرد.

سرمقاله

منافع ملی ما کجاست ؟

تقابل دولت با صداوسیما درباره تلویزیون‌ تعاملی ادامه دارد

نزاع برفکی

موضوع تلویزیون‌ و بستر جدید آن در اینترنت، در دو سه سال اخیر به محل منازعه بین دو طرف دعوا تبدیل شده است. دعوایی که یک طرفش صدا و سیماست و یک طرفش دولت و وزارت ارشاد.

شماره‌های پیشین