270
دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۶
1
معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد

احتمال رفع فیلتر یوتیوب

معاون وزیر ارتباطات درباره احتمال تعمیم ایده رفع فیلتر بلاگ اسپات و یوتیوب گفته است شاید بتوانیم این ایده را در محیط کوچک دانشگاه اجرا کنیم، سپس شاید ان‌شاءالله درباره کل کشور بتوان صحبت کرد.

روایت قالیباف از بیش از یک دهه کار در پایتخت:

دولت درآمد پایدار تهران را منهدم کرد

گردهمایی بنز بازان در تهران برگزار شد

شیر سلطان جنگل است؛ ما سلطان خیابان

انگار که به تماشای نمایشگاه یک کلکسیونر آمده باشی. همه جور خودرویی را می‌شود پیدا کرد. از آن‌هایی که دیگر فقط می‌شود توی فیلم‌های دهه 60 و 70 میلادی سراغشان را گرفت تا آنهایی که کیلومترشمارشان هنوز از هزار هم نگذشته است. صاحبانشان هم البته متنوع هستند. از پیرمرد 70 ساله تا جوان 20 ساله، همه‌شان با فراخوانی در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی دور هم جمع شده‌اند تا یکی از لوکس‌ترین دورهمی های پایتخت را شکل دهند. اسمش را هم گذاشته‌اند گردهمایی کلوب مرسدس بنز ایران.

اسامی پرتکرارترین کتاب‌ها در سه ماهه نخست منتشر شد

یکه‌تازی «واجب فراموش شده»

براساس آمار رسمی خانه کتاب، کتاب‌های «واجب فراموش شده » با ۱۸ چاپ، «گلستان یازدهم» و «دختر شینا» با ۸ چاپ بیشتر نوبت تجدید چاپ طی سه ماهه اول سال ۱۳۹۶ را داشته‌اند. براساس این گزارش، کتاب «واجب فراموش شده» با 45هزار شمارگان، بیشترین و «پنج نقطه قوت برتر خود را بشناسید» با سه هزار‌، کمترین شمارگان را در این فهرست 10 تایی به خود اختصاص داده‌اند.

لباس‌های قاچاق چگونه در شبکه‌های اجتماعی فروخته می‌شوند

بازار بی‌نظارت فروش اینترنتی

دیگر برای پول درآوردن و ثروتمند شدن در مدت زمان کم مانند گذشته نیازی به بیدارشدن‌های صبح علی‌الطلوع و تلاش شبانه‌روزی نیست بلکه کسب‌و‌کارهای اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی میانبری بسیار کاربردی برای راه‌انداختن کسب‌وکارهای شخصی پیش پای افراد مختلف گذاشته است. در این راه البته بر خلاف بازار کار خارج از منزل، خانم‌ها بهتر می‌توانند هنرهای خود را در معرض فروش بگذارند و با کمی سلیقه و هوش و خلاقیت به درآمدهای سرشار برسند. دستبندهای ارزان قیمت، لباس‌های طراحی شده توسط خیاط‌های خانگی و حتی مجسمه‌ها و انگشترها می‌توانند پله‌هایی باشند که کم‌کم از آن بالا رفته و به درآمد سرشار برسند. این مساله تا جایی پیش می‌رود که برخی افراد به‌صورت تخصصی روی پیج‌های مختلف کار می‌کنند و آن را با فالوورهای بالا می‌فروشند.

تعلیق مستند برنامه «ثریا» با فشار سازمان محیط زیست

اختیار آنتن تلویزیون با کیست

درحالی که قرار بود دوشب پیش، بعد از مدت‌ها بازهم برنامه «ثریا» از تلویزیون پخش شود، مستند این برنامه با فشار سازمان حفاظت از محیط زیست از کنداکتور پخش خارج شد.

العبادی با حضور در موصل پیروزی نهایی را اعلام کرد

آقای نخست وزیر در موصل

حیدر العبادی، نخست وزیر عراق با حضور در شهر موصل،‌ آزادی این شهر را از دست داعش تبریک گفت. سخنگوی نخست وزیر عراق اعلام کرد که حیدر العبادی دیروز یکشنبه وارد محله «موصل قدیم» شده و «بیانیه پیروزی» و آزادی کامل این شهر را قرائت کرده است.

سرمقاله

از تلویزیون دولتی استقبال کنیم

شماره‌های پیشین