267
چهارشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۶
1
بازار موبایل، میزبان سیمکارت‌های جدید

اپراتورهای مجازی به میدان آمدند

پس از اینکه نسل سوم و چهارم شبکه‌های ارتباطاتی در دنیا شکل گرفت اپراتورهای مجازی نیز خود را برای ورود به عرصه آماده کرده تا بتوانند با استفاده از شبکه‌های ایجاد شده توسط اپراتورهای ریشه‌دار، محصولات و خدمات خود را برای استفاده عرضه کنند. این روزها نیز در سطح شهر و نیز در فضای مجازی تبلیغاتی درباره اپراتورهای جدید تلفن همراه دیده می‌شوند که برخلاف اپراتور اول و دوم و سوم دیگر آنتن‌های جدیدی در سطح شهر نصب نخواهند کرد و با استفاده از شبکه موجود در کشور به ارائه خدمات می‌پردازند.

اهالی فرهنگ از «باغ کتاب» می‌گویند

ضرورتی برای تهران

مجموعه باغ کتاب تهران، عصردوشنبه با حضور چهره‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در محل تپه‌های عباس‌آباد تهران افتتاح شد. این مجموعه بزرگ‌ترین مجموعه عمومی فرهنگی در کشور است که در مساحتی بالغ بر 65 هزار متر مربع احداث شده است. مخاطب اول این مجموعه، حدود یک میلیون و صد هزار دانش‌آموزند. آقایان علیرضا قزوه، گلعلی بابایی و عماد افروغ در گفت‌وگو با «صبح‌نو» به بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با این مجموعه فرهنگی پرداختند.

ادامه واکنش‌ها به شایعه تعطیلی حج 96 در جلسه سخنگوی دولت

نوبخت: باید دقت بیشتری در اعزام حجاج صورت بگیرد

در‌حالی‌که طبق اعلام مسوولان سازمان حج و زیارت کشور، اعزام زائران حج تمتع 96 از حدود دو هفته دیگر آغاز می‌شود، اما همچنان شایعات پیرامون لغو سفر حج امسال ادامه دارد. آن‌قدر که دیروز نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و نیز سخنگوی دولت، در نشست‌هایی جداگانه، بخشی از سخنان خود را به پاسخگویی درباره این شایعه اختصاص دادند.

ایران کشورهای درگیر مساله گرد و غبار را دور یک میز جمع کرد

سایه سنگین سدسازی‌های ترکیه بر کنفرانس تهران

«کنفرانس بین‌المللی مقابله با پدیده گرد‌و‌غبار، چالش‌ها و راهکارهای عملی» صبح دوشنبه در تهران با حضور رئیس‌جمهور کار خود را آغاز کرد اما سایه سنگین سدسازی‌های ترکیه و تأثیر آن بر ایجاد ریزگردهای منطقه، در تمام طول برگزاری این اجلاس بر سر تصمیم‌سازی‌ها سنگینی می‌کرد. سرپرست اداره بیابان سازمان جنگل‌ها معتقد است دور یک میز جمع شدن کشورهای منطقه برای تبادل نظر در زمینه پدیده ریزگرد، اقدام بسیار مهمی است اما با وجود گذشت دو روز از برگزاری این کنفرانس و صدور بیانیه وزرا، وی تأکید دارد که همچنان مواضع ترکیه، کار مذاکره در نشست‌های کارشناسی را نیز تحت الشعاع قرار داده و تصمیم‌سازی در نشست‌های کارشناسی را دشوار می‌کند.

آگهی‌های بازرگانی تلویزیون برکودکان اثر می‌گذارد

کودکان، قربانی تبلیغات تلویزیونی؟

موضوع پخش آگهی‌های بازرگانی از تلویزیون در مقاطع مختلف بحث برانگیز بوده است؛ بحثی که معمولاً به لحاظ کمی و کیفی بوده و امروز درحوزه درجه بندی سنی مخاطبان هم حاشیه ساز شده است.

منتقدان مخالف سرمایه‌گذاری خارجی نیستند به شرطی که...

سرمقاله

تردیدهای نفتی

توصیه‌های مهم حاج قاسم سلیمانی به مسوولان کشور

سپر مردم

این روزها داستان دلاوری‌های یک سردار بر سر زبان‌هاست؛ سرداری که نقش مهمی در دادن قدرت نظامی به حزب‌الله لبنان، عقب راندن اسرائیل از جنوب لبنان، جنگ افغانستان، شکل‌دهی به فضای سیاسی عراق پس از سرنگونی رژیم صدام، تغییر روند بحران سوریه به نفع بشار اسد و مقابله با داعش داشته است.

شماره‌های پیشین