264
دوشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۶
1
کنفرانس سالانه منافقین با حضور پررنگ معارضان خارج‌نشین سوریه برگزار شد

معرکه گیری ورشکستگان سیاسی در پاریس

دوباره تروریست‌ها و ورشکستگان سیاسی با حامیان پیدا و پنهان‌شان برای دلداری دادن به یکدیگر در یک نمایش ظاهری گرد هم آمدند. روز گذشته و در پاریس کنفرانس سالانه منافقین که پیشتر لغو شده بود با فشارهای عربستان و رژیم صهیونیستی با حضور برخی سیاستمداران آمریکایی و معارضان سوری خارج نشین با طرح ادعاهای پوچ و تکراری برگزار شد.

در گفت‌وگوی «صبح نو» با مدیر شبکه «پرس‌تی‌وی» مطرح شد

ماجرای سرقت «بی بی سی»

امروز یازدهمین سالگرد شروع‌به‌کار شبکه «پرس‌تی‌وی» است. این شبکه خبری تنها رسانه رسمی سازمان صدا‌وسیما به زبان انگلیسی است که در طول عمر فعالیتش به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است.

مجبور کردن تلگرام برای فعالیت قانونی در روسیه

مدیرعامل تلگرام: ایران کاری به کار ما ندارد

در‌حالی‌که تلگرام به بخشی از درخواست دولت روسیه برای ثبت قانونی در این کشور تن داده است، یک سال از مصوبه شورای عالی فضای مجازی برای انتقال اطلاعات کاربران ایرانی تلگرام به داخل خاک کشور می‌گذرد و اتفاقی نیفتاده است.

اعتراض 80 سهامدار شرکت کنتورسازی

گرد و خاک در بورس

گفت‌وگوی صبح نو با کارگردان مستند «با صبر زندگی» روایتگر یک تبادل در سوریه

جنگ برای زندگی در «نُبُل» و «الزهرا»

انعکاس عینی واقعیت از هنرهایی محسوب می‌شود که می‌تواند بسته به شیوه نمایش آن، از جذابیت و تأثیرگذاری بالایی برخوردار باشد. این هنر سال‌هاست که در ابعاد گوناگونی در حوزه ساخت مستند مورد توجه قرار گرفته است و این روند با اضافه شدن هنرمندانی به گروه مستندسازان همچنان ادامه دارد. جنگ یکی از موضوعاتی است که کم‌وبیش با نگاه‌های مختلفی در مستندات متعددی به آن پرداخته شده و با وجود لشگرکشی‌های ظالمانه‌ای که همچنان در گوشه و کنار این کره خاکی در حال وقوع است، تولید این دست کارها نیز همچنان ادامه دارد. آقای وحید فراهانی از کارگردانان فعال این حوزه است که کارهای متعددی با موضوع جنگ، تکفیری‌ها، داعش و... را در کارنامه کاری خود دارد. وی این روزها بعد از مستند «با مرگ زندگی» که روایتی از آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا بود، سراغ تولید اثری باعنوان «با صبر زندگی» رفته است.

مطهری و شریعتی تازه‌ای نیاز است

گردنه‌ای سخت در برابر عراق پس از داعش

کمبود تریاک در کشور و سؤال‌هایی که برانگیخت

مجوز واردات دوباره تریاک صادر شده است؟

سال 89 بود که واردات چندین تن تریاک از طریق فرودگاه امام به جنجالی در خبرهای کشور تبدیل شد و موجی از اظهار نظرها پیرامون آن شکل گرفت؛ اما این روزها نیز ابلاغیه‌ای جدید در مورد این ماده مخدر باز هم برخی سؤالات پیرامون کافی بودن یا نبودن کشفیات تریاک برای ساخت مواد دارویی را به اذهان آورده است.

قانون‌مداری به سبک دولت

100 روز تأخیر در اجرای برنامه ششم

حدوداً 100 روز از سال 96 می‌گذرد و هنوز دستگاه‌های دولتی گامی در جهت اجرای قانون برنامه ششم توسعه بر نداشته‌اند و به نظر می‌رسد، سه ماه است که کشور بدون برنامه اداره می‌شود!

فرصتی مغتنم برای بخش خصوصی و دولتی ایران فراهم است

موصل؛ بازاری بالقوه و استراتژیک

حوادث و تحولاتی که در حوزه پیرامونی ما در حال رخ دادن است، می‌تواند نقش قابل توجهی در برون رفت ایران از رکود اقتصادی شدید ایفا کند که اکنون بازار عرضه و تولید کشور ما را به شدت درگیر خود کرده است؛ مشروط بر اینکه تیم اقتصادی دولت و بخش خصوصی بتوانند در بزنگاه‌های ویژه، گوی سبقت را از دیگر رقبای منطقه‌ای و بین المللی بربایند.

سرمقاله

دفاع از حقوق مردم

شماره‌های پیشین