263
شنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۶
1
کمپینی برای نجات دانشکده توانبخشی

ناجی توانبخشی باشیم

چند روزی می‌شود که اخباری مبنی بر واگذاری نیمی از زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران به بنیاد مستضعفان باعث اعتراض جمعی از دانشجویان‌، استادان و دانش‌آموختگان این دانشکده شده است .ماجرا این‌گونه است که قرار است بنیاد مستضعفان نیمی از فضای 30 هزار متری دانشکده را بردارد و نیمی دیگر را به دانشکده واگذار کند. جمعی دانشجو و دانش‌آموخته دانشکده توانبخشی نیز به همین علت به این امر اعتراض کرده‌اند و در همین راستا، چند روز پیش، نامه‌ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نوشتند. این افراد در این نامه نوشتند که متأسفانه دانشجویان که ذی‌نفع اصلی در این امرند، در جریان قرار نگرفته‌اند.

درشب‌های اخیر «خندوانه» بازهم حاشیه‌ساز شد

دردسرهای رامبد

برنامه «خندوانه» در شب‌های اخیر مسابقه خنداننده‌شو را پخش کرد که برخی از بخش‌های مربوط به آن حاشیه‌هایی به‌وجود آورد.

دولت دروغین داعش در عراق ساقط شد

موصل آزاد گشته

بعد از ظهر پنج‌شنبه گذشته در تاریخ معاصر عراق ماندگار شد؛ چرا که ارتش عراق پس از حدود سه سال توانست بر ویرانه‌های مسجد نوری -که محل سخنرانی مشهور ابوبکر البغدادی سرکرده داعش و عملاً مکان فرماندهی خلافت خودخوانده او بود- مسلط شود.

توصیه ناصحانه به آقای روحانی!

دوگانه سازی

حکمت تاریخ 1

اهمیت انجام و فرجام

درآمد پایدار؛ مشکلات و معضلات

اعتراضات به تفکر ارتجاعی رهبری اصلاحات ادامه دارد

شورای عالی استبداد

دامنه منازعات در لایه تصمیم‌گیر جریان اصلاحات افزایش‌یافته است. روند تصاعدی اختلافات منجر به بازگویی واقعیت‌های درونی این جناح سیاسی شده است. معترضان اصلاح‌طلب، تفکر استیلای آهنین رهبری اصلاحات را یک تفکر «ارتجاعی» و ماحصل تشکیلاتی وی را «استبدادی» توصیف می‌کنند.

روز سرنوشت‌ساز مسوولان هواپیمایی‌ ایرانی و عراقی

تحریم فرودگاه نجف کلید خورد

ماجرای چالش ایرانیان با عجیب و غریب‌ترین فرودگاه دنیا و همه قانون‌های خاص و منحصربهفردش، امروز به ایستگاه پایانی می‌رسد و طبق وعده قبلی، قرار شده است همه پروازهای ایرانی به فرودگاه نجف، از امروز لغو شود تا شرکت‌های هواپیمایی ایرانی، تن به مقررات تازه و تعرفه‌های نامتعارف مسوولان این فرودگاه ندهند. هرچند هر دو طرف می گویند جلسه نهایی دوجانبه برای تصمیم‌گیری در این باره، امروز برگزار و تصمیم ایران پس از این جلسه اعلام رسمی خواهد شد.

بازهم غارت اموال ایران در آمریکا

برجام زجرکش می شود

گزارش «آنتونیو گوترش» دبیرکل جدید سازمان ملل از بررسی میزان پایبندی ایران به برجام منتشر شد و شورای امنیت در جلسه‌ای، سومین گزارش دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد اجرای قطعنامه 2231 را مرور کرد.

سرمقاله

تکلیف سپاه

شماره‌های پیشین