258
دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
1
رهبر انقلاب اسلامی:

آمریکا از اول دنبال تغییر نظام بوده و همیشه شکست خورده است

چه کسی از خروج سرمایه از مؤسسات اعتباری سود می‌برد؟

بانک‌های بزرگ مقصد اول سپرده‌گذاران هراسان

«نه ادغامی در کار است و نه به ما اعلام ورشکستگی شده است.» مسوولان بانک‌ها و مؤسسات مالی در لحظه در حال آرام کردن فضا هستند. شاید اگر تا چند روز پیش خبر از ادغام مؤسسات مالی در میان بود؛ حالا همگی این ادغام را تکذیب می‌کردند تا جلوی التهاب به‌وجود آمده را بگیرند و از سوی دیگر مشکل موسسه ثامن به مهر اقتصاد و موسسه کوثر انتقال پیدا نکند.

ضیاءالدین دری در گفت‌وگو «صبح‌نو»:

پروژه «موسی (ع)» اولویت امروز نیست

پروژه تلویزیونی «موسی (ع)» که پس از فوت مرحوم سلحشور، توسط آقای جمال شورجه پیگیری می‌شود وارد جنجال برآورد بودجه شده است.

زنجیره خالی کردن حساب بانکی اساتید به دانشگاه تهران رسید

گزارش یک کلاهبرداری آکادمیک

«هک حساب بانکی برخی از اساتید دانشگاه تهران» شاید عجیب‌ترین تیتر خبری دیروز بود. تیتری که البته در نگاه اول، غیر متعارف و بی‌سابقه به نظر می‌آمد؛ اما کمی جست‌و‌جو در متن خبرهای هفته گذشته نشان می‌دهد که تلاش کلاهبرداران برای سوء استفاده مالی از اساتید، اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه‌های کشور، به ایستگاه سوم رسیده است و دو تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، سومین هدف و البته نخستین قربانیان این نوع کلاهبرداری بودند.

سرمقاله

بزک کردن برای انحراف افکار عمومی

در گفت وگوی «صبح‌نو» با دکتر موسی حقانی و مسعود رضایی بررسی شد

افشاگری جعلی، بخشی از پروژه نفوذ

پنجشنبه هفته گذشته وزارت خارجه آمریکا مجموعه اسناد محرمانه 1000 صفحه‌ای را منتشر کرد که در آن به اتفاقات مربوط به کودتای 28 مرداد سال 32 اشاره شده است. در اخباری که از این اسناد منتشر شد، ادعا شده است که این اسناد نقش آیت‌الله کاشانی را در کودتای 28 مرداد افشا کرده است. در گفت وگو با دو کارشناس تاریخی اولاً مفاد این اسناد و اهداف انتشارش و ثانیاً زمینه تاریخی و شواهد ادعای شراکت آیت‌الله کاشانی در کودتا و برکناری مصدق را مورد بررسی قرار دادیم.

شماره‌های پیشین