257
یکشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
1
التهاب بازار بانکی و بی‌اعتمادی مردم

یک شایعه کمر مؤسسه ثامن را شکست

تا قبل از مشکلات مؤسسه کاسپین؛ همواره مسوولان بانک مرکزی و متولیان حوزه بانکی مردم را برای حضور در مؤسسات غیرمجاز و غیرقانونی مواخذه می‌کردند. مؤسساتی چون ثامن‌الحجج و میزان ازجمله این پرونده‌ها بود؛ اما از وقتی‌که مؤسسه کاسپین که از مؤسسات دارای مجوز بانک مرکزی دچار مشکل شد میزان ناامنی در میان مردم به‌شدت افزایش یافت و مردم با هر خبر و شایعه‌ای تحریک می‌شوند. حالا همین شایعات در حال نابودی یک مؤسسه مالی و اعتباری شده است.

«صبح نو» سریال‌های رمضانی را بررسی می‌کند

موفق با ارفاق

«زیرپای مادر» و «نفس» دو سریال ویژه ماه مبارک رمضان تلویزیون‌اند که مخاطبان خاص خود را دارند و درکنار نقاط قوت، دارای نواقصی هم هستند.

چالش روحانی با صداوسیما به مراحل جدیدی رسیده است

خواب‌های دولتی برای رسانه ملی

دیدگاه‌های اخیر روحانی درباره صدا‌و‌سیما بعد از اتمام رقابت‌های انتخاباتی هنوز ادامه دارد. دیدگاه‌هایی که البته از مرحله نظر گذشته و می‌کوشد تحت فشارهای سیاسی و فراقانونی به بار بنشیند.اما آیا قانون به رئیس جمهورچنین اجازه‌ای را می دهد؟

سرمقاله

تحریم‌ها را سانسور نکنید

لزوم تدوین قانون جامع مبارزه با تروریسم

کجای راه را اشتباهی رفته‌اید؟

حاشیه‌های معاونت هنری ارشاد ادامه دارد

غبار ابهام بر گنجینه موزه هنرهای معاصر

انتقال دادن یا ندادن مجموعه گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران این روزها دوباره حاشیه‌ساز شده است. انتقالی که بدون صورت‌برداری از آثار و تأیید اصالت آنها سال گذشته هم حواشی زیادی به دنبال آورده بود.

انتخابات مدت‌هاست تمام شده است

تخریب قالیباف تمام نمی‌شود

آسیاب حمله به مدیریت شهری پایتخت، همچنان می‌چرخد و این بار نوبت دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی رسیده است که در روزهای پایانی مدیریت 12 ساله دکتر محمدباقر قالیباف، عملکرد او را به چالش بکشد. این بار، آقای «غلامحسین کرباسچی» که پس از انتخابات شورای شهر تهران و لیست پرسروصدای «امید»، نامش در جریان چالش شفافیت لیست امید بیشتر سر زبان‌ها افتاد و در گفت‌وگویی، به صورت تلویحی فروش ردیف‌های انتخاباتی لیست امید به نامزدهای اصلاح طلب را تأیید کرد، در گفت و گو با روزنامه «شرق» به تخریب عملکرد مدیران شهری پرداخت و نوک پیکان حملات خود را به سمت قالیباف نشانه گرفت.

حاشیه‌های «بنر» حاشیه سازان

بنری برای تحریف #آتش_به_اختیار

در روزهای اخیر اصلاح طلبان و نیروهای رسانه‌ای نزدیک به دولت با طرح کردن مباحثی در خصوص موضوع آتش به اختیار، سعی کرده‌اند یک فضای روانی علیه فعالان انقلابی ایجاد کنند.

شماره‌های پیشین