256
شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
1
بررسی ابهامات میثاق اخلاق حرفه‌ای رسانه با عضو کارگروه توسعه مطبوعات

قرار نیست رسانه‌ای محکوم شود

میثاق اخلاق حرفه‌ای رسانه تاکنون به امضای 48 رسانه رسیده است. یکی از اعضای کارگروه توسعه مطبوعات می‌گوید این میثاق‌نامه صرفاً برای دعوت به اخلاق است و هیچ ضمانت اجرایی نخواهد داشت.

آیا قطر بهای حمایت از اخوان‌المسلمین را می‌پردازد؟

انگشت ترک‌ها در چشمان عربستان سعودی

12 روز پیش، بحران سیاسی و به تبع آن اقتصادی گریبان قطر را گرفت؛ چرا که با اعلام چهار کشور عربی، یعنی عربستان سعودی، مصر، امارات و بحرین، منافذ شرقی، غربی و جنوبی به سوی این کشور بسته و مهم‌ترین راه موجود، مرز هوایی و دریایی به سمت ایران برای قطری‌ها باقی مانده است.

تصویب تحریم‌های جامع غیر‌هسته‌ای در سنای آمریکا

روح و جسم برجام نقض شد

قانون «تحریم‌های جامع غیرهسته‌ای ایران» در سنای آمریکا تصویب شد؛ قانونی که به نظر می‌رسد به راحتی تأیید مجلس نمایندگان آمریکا را گرفته و به امضای ترامپ می‌رسد. تصویب این قانون اما پایان کار برجام است و بر اساس لایحه S.722 تحریم‌های جدید علیه ایران وضع می‌شود اما این لایحه فراتر از وضع تحریم‌های جدید علیه ایران است و کارشناسان آن را مادر تحریم‌ها می‌دانند.

از پلاسکوی ما تا گرنفل آنها

لندنی‌ها #صادق_خان_استعفا نساختند

ادیب عباس، مسلمان ساکن طبقه نهم گرنفل زمانی که برای خوردن سحری آماده می‌شد فوراً بوی گاز به مشامش خورد و دقیقاً در همان طبقه زمانی که هنان وهابی از خواب بیدار شد، حس کرد که اتفاقی وحشتناک در حال رخ دادن است. هوای آن شب گرنفل سرشار بود از بوی سوختگی و دود.

سرمقاله

یک‌بام و دوهوای اعتدال

بیعت مردم رکن مشروعیت حکومت اسلامی

نسبت حکومت فقیه عادل با رأی مردم

ذکر کثیر؛ راه‌حل مشکلات اجتماعی و سیاسی 1

ذکری برای «وزارت»

عینستاغرام امید مهدی‌نژاد

گفت‌وگو با سازندگان پیام‌رسان سروش

جوانانی که از تلگرام ایرانی درآمدزایی می‌کنند

حالا دیگر از بیلبوردهای شهری تا برنامه‌های طنز تلویزیونی، برای خالی نبودن عریضه هم که شده، گهگاه یک‌بار با اشاره به موضوع بی‌آبی هشدار می‌دهند که با ادامه این وضعیت ایران طی چند سال آینده، آبی برای مصرف نخواهد داشت. البته این وضعیت نه فقط در ایران، بلکه در همه جهان حاکم است و در کنار دل‌مشغولی‌های بی‌انتهای جنگ و بحران آب‌ و هوا و وضعیت پناهندگان، کمبود و جنگ آب نیز به نگرانی‌های دولت‌ها و ملت‌ها تبدیل شده است.

نشست خبری جنجالی

توهین خانم بازیگر پیگیری حقوقی می‌شود

چهارشنبه گذشته نشست خبری سریال «زیرپای مادر» با حضور برخی از عوامل تولید این مجموعه و جمعی از خبرنگاران برگزار شد که نهایتاً با حاشیه و جنجال نیمه‌تمام ماند.

وقتی مشکلات صنفی‌ترند، ملی می‌شوند!

فصل دانشجوپزی در دانشگاه اهواز

شماره‌های پیشین