252
یکشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
1
یک روستا در رامهرمز به طور کامل تخریب شد!

آشتی‌کنان در ماه عسل، خونریزی در رامهرمز

در‌حالی‌که در آستانه اذان مغرب در برنامه تلویزیونی ماه عسل طایفه‌های روستای «خرمنان» از توابع «تیران» ‌عهد‌نامه‌ای امضا کردند که براساس آن به کینه‌ای ۹ ساله پایان دادند؛ در شهرستان رامهرمز درگیری خونین میان دو طایفه به راه افتاد!

تهیه‌کننده سریال «زیرپای مادر» درگفت‌وگو با «صبح نو» مطرح کرد

افطار میلیونی مخاطب با «زیر پای مادر»

سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی آقای «بهرنگ توفیقی» و تهیه‌کنندگی خانم «زینب تقوایی» که شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما در حال پخش است، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.

تبیین‌ها و تحلیل‌ها درباره عبارت «آتش به اختیار» ادامه دارد

خود اتکایی فرهنگی

مناقشه‌ها برای عبارت «آتش به اختیار» که در دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان مورد استفاده قرار گرفت ادامه دارد. برخلاف آنچه برخی مدعی هستند، این عبارت از جانب افراد و جریان‌های مختلف مورد استقبال و تبیین قرار گرفته است.

پروازهای بین‌المللی کشور ما را انتخاب می‌کنند

درآمد ایران از ناامنی آسمان

بعد از تنش میان قطر و کشورهای حوزه خلیج‌فارس موضوع عبور هواپیماهای قطری از آسمان ایران داغ شد و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. پروازهایی که از یک مبدأ برخاسته و برای رسیدن به مقصد، از آسمان چند کشور عبور می‌کنند. در این میان شرکت‌های هواپیمایی که در مسیر از آسمان سایر کشورها استفاده می‌کنند باید عوارض این پروازهای عبوری را به کشورهایی که آسمان‌شان میزبان آنهاست، پرداخت کنند.

قالیباف 22 کیلومتر از مترو را افتتاح کرد

30 برج میلاد و 11 ایفل در خط 7 متروی تهران

روز گذشته 22 کیلومتر از خط ۷ متروی تهران به بهره‌برداری رسید. این خط ۲۷ کیلومتر است که با اضافه شدن ۵ کیلومتر طرح توسعه به ۳۲ کیلومتر خواهد رسید و جمعاً ۲۵ ایستگاه خواهد داشت. ۲۲ کیلومتر از خط ۷ مترو که طولانی‌ترین تونل از نظر روش اجرای مکانیزه را دارد و نیز عمیق‌ترین خط متروی تهران است که نزدیک به 30 برابر برج میلا در آن بتون‌ریزی صورت گرفته و نزدیک به 11 برابر ابعاد برج ایفل آرماتوربندی در آن اجرا شده است. این خط دیروز با حضور شهردار پایتخت به بهره‌برداری رسید.

پس از استفاده وزیرخارجه آمریکا از ترکیب مجعول

«خلیج‌فارس» در توئیتر ترند شد

در حالی که «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگوی مطبوعاتی خود درباره بحران دیپلماتیک ایجادشده میان کشورهای عرب برخلاف قوانین بین‌المللی و عرف دیپلماتیک از ترکیب مجعول «خلیج‌عربی» استفاده کرد، این موضوع اعتراض شدید کاربران شبکه‌های اجتماعی را در پی داشت.

سرمقاله

نبایدهای #آتش_به_اختیار

چرایی اخم حوزه هنری به یک اثر دفاع مقدسی

ادامه کم لطفی‌ها به «ویلایی‌ها»

محدودیت سالن‌ها، زمان نمایش نامناسب و... نشان از کم‌توجهی‌های ادامه‌دار به فیلم ویلایی‌های خانم منیر قیدی دارد.

شماره‌های پیشین