248
چهارشنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
1
جنجال‌ها و افشاگری از وضعیت دانشگاه آزاد ادامه دارد

فساد زدایی از دانشگاه آزاد

هفته اول اردیبهشت‌ماه برخی رسانه‌ها از استعفای حمیدرضا میرزاده از ریاست دانشگاه آزاد خبر دادند. برخی دیگر از رسانه‌ها اما گفتند میرزاده استعفا نداده و برکنار شده است. هرچند همان ایام میرزاده با جمله «دیگر به دانشگاه آزاد نمی‌روم» دلخوری و نارضایتی خود از این تصمیم را عیان کرد اما در کوران انتخابات کمتر کسی پیگیر این ماجرا بود و علی‌محمد نوریان به‌عنوان سرپرست این دانشگاه برگزیده شد؛ اما در روزهای پس از انتخابات و زمانی که یاسر هاشمی از سمت ریاست دفتر رییس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد کنار گذاشته شد؛ همه نگاه‌ها متوجه دانشگاه آزاد شد.

رییس شورای اجرایی حزب‌الله در گفت‌‌وگو با «صبح نو»:

امام خمینی (ره)؛ رهبری که آرزویش را داشتیم

در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، به پای سخنان سید هاشم صفی‌الدین، رییس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان نشستیم و از او در رابطه با شخصیت و مقام امام و خاطراتی که از دیدارهای عمومی و خصوصی با ایشان داشته، پرسیدیم.

جنجال دوباره اعضای اصلاح طلب شورای شهر

آش شور لیست امید در خیابان بهشت

بگومگوهای درونی که از زمان بسته شدن لیست امید میان اعضای فعلی و جدید اصلاح طلب شورای شهر تهران آغاز شده بود، هرروز ابعاد جدیدی پیدا می‌کند. دیروز اما روز ویژه‌ای برای آنان بود. روزی که جدل‌های لفظی را با نطق پیش از دستور آغاز کردند و کار به جایی رسید که رسانه‌های رسمی نتوانستند محتوای دقیق جدل‌های کلامی رد‌وبدل شده را به دلیل حفظ موازین اخلاقی منتشر کنند! جدالی که آن قدر بازتاب داشت که حتی خبر کناره گیری آقای «مهدی چمران» از عضویت علی البدل در شورای شهر پنجم را هم در سایه قرار دهد.

امامی که بود، امامی که می‌سازند

«صبح‌نو» آرای چند دوره انتخابات ریاست جمهوری را بررسی کرد

سهم اصلاح‌طلبان از سبد رای مردم

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به اتمام رسید و بیش از 10 روز از پیروزی مجدد آقای روحانی در انتخابات می‌گذرد، حال می‌توان به دور از جار‌و‌جنجال‌های سیاسی درباره رفتار و سخنان برخی نامزدها سخن گفت.

گفت‌وگوی «صبح نو» با «حسن سلطانی» مجری برنامه ماه خدا

«ماه خدا» یک جُنگ سحری است

برنامه «ماه خدا» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان شبکه یک سیما با اجرای آقای «حسن سلطانی» است.

کدخدایی:برخی شکایات صحت نداشت

شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را تایید کرد

شماره‌های پیشین