235
یکشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
1
در پیش نشست کنگره بین‌المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی مطرح شد

غایت مردم‌سالاری مدرن باغ وحش منظم است

اولین پیش نشست کنگره بین‌المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی (با تأکید بر اندیشه‌های علامه جوادی آملی) و با موضوع توسعه و تعالی علم سیاست و اخلاق در پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی قم برگزار شد. در این نشست حجت‌الاسلام‌والمسلمین نجف لکزایی و حجت‌الاسلام مهدی علیزاده به سخنرانی پرداختند.

بررسی سینمای سیاسی و فیلم‌های انتخاباتی در گفت‌و‌گوی «صبح‌نو» با جبار آذین

ساخت فیلم سیاسی در ایران کار سنگینی است

با نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به بررسی فیلم‌ها با موضوع انتخابات پرداخته‌ایم. به همین مناسبت، سراغ آقای جبار آذین کارشناس و منتقد سینما رفته‌ایم.

معیارهای دوگانه اصلاح‌طلبان برای ارزیابی مدیریت شهری دکتر قالیباف

تهران شهری که ساخته شد

سرمقاله

برنامه طلبی دولت بی برنامه

گزارش «صبح نو» از حقیقت عکس خبرساز فضای مجازی

ماجرای انبار پورشه وارداتی چه بود؟

«انبار پورشه در جنوب تهران+عکس». همین تیتر کوتاه و کنجکاو‌‌برانگیز، کافی بود تا سیل واکنش‌ها و بازنشرها، فضای مجازی را در برگیرد و سایت‌های مختلف خبری، با تیترهایی شبیه به هم، آن عکس را منتشر کنند. عکسی که البته در توییتر هم کلی سروصدا کرد و وارد ماجراهای انتخاباتی هم شد؛ اما واقعیت ماجرا چه بود و همان چند کلمه توضیح درباره آن چقدر صحیح بود؟

از خشم مردم بترسیم!

انقلابی یا ضدانقلاب ؟

آخرین مناظره تلویزیونی کاندیداها در رسانه‌های خارجی بازتاب گسترده‌ای داشت

مباحثات بی‌امان در آخرین مناظره تلویزیونی

آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در شامگاه جمعه به‌عنوان داغ‌ترین مناظره بین مناظره‌های اخیردر اکثر رسانه‌های منطقه و بین‌المللی بازتاب گسترده‌ای داشت. در زیر به برخی از مهم‌ترین این بازتاب‌ها اشاره شده‌است.

شماره‌های پیشین