228
شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
1
گفت‌وگوی انتخاباتی «فریدون جیرانی» با «صبح نو»

روشنفکران مردم را فراموش می‌کنند

فیلم‌های مستند تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، امسال هم مانند دوره‌های پیشین یکی از بخش‌های مهم تبلیغاتی آن‌هاست.

تبعات فاجعه معدن آزادشهر همچنان ادامه دارد

آتش مظلومیت در گلستان

چهارشنبه سیاه اهالی آزادشهر، هنوز با وجود گذشت بیش از 72 ساعت، به آخر نرسیده است. ظهر اردیبهشتی دردناک چهل و سومین روز بهار بود که صدای انفجار در معدن زمستانه زغال سنگ یورت در منطقه خوش‌ییلاق استان گلستان و حوالی آزادشهر، ایران را تکان داد. حادثه‌ای که هرچه از زمان آن بیشتر گذشت، آوار بیشتری از غم و اندوه را در دل و قلب مردم ریخت.

سرمقاله

لرزش دستانتان را پنهان نكنید!

چند روایت از نمایشگاه کتاب تا روز سوم

عطر تخلف، بوی پول و ساندویچ

سی امین دوره نمایشگاه کتاب روز سوم خود را در حالی سپری کرد که باران بهاری همراه مراجعه کنندگان به شهرآفتاب بود. روز جمعه مجالی بود برای حضور بیشتر مردم و بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب. هرچند که باران شدید از میانه روز و بعدازظهر، مردم را به خانه‌هایشان هدایت کرد!

پرونده لیگ شانزدهم با قهرمانی دو تهرانی بسته شد

پایان ناجوانمردانه!

لیگ شانزدهم، در هفته‌ای به پایان رسید که قهرمان و قعرنشین آن با آرامش، رقابت‌ها را پیگیری کرد اما دو تیم در بالای جدول برای رسیدن به جایگاه دوم و سه تیم برای بقا در این رقابت‌ها به مصاف حریفان خود رفتند.

درباره ادعاهای دولت

تورم داریم تا تورم

شیخ ما گوید که تورم را تک رقمی کرده است و معیشت مردم را بهتر کرده است و زندگی را راحت‌تر کرده است و هر اتفاقی هم می افتد می‌گوید ایرادی ندارد، عوض‌اش تورم تک رقمی است .

طرح مورد اجماع در پنج استان سوریه اجرا می‌شود

«کاهش تنش» روی میز آستانه

پیش نویس ایجاد منطقه کاهش تنش در سوریه سرانجام پنجشنبه گذشته امضا شد و بر اساس آن طرف‌های ضامن (روسیه، ایران و ترکیه) باید یک کارگروه مشترک تشکیل دهند.

شماره‌های پیشین