184
دوشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
12
تماشاخانه‌ها میزبان نمایش‌های جدید

گروه‌های نمایشی روی صحنه می‌روند

پس از برگزاری جشنواره تئاتر فجر و نزدیک شدن به ایام پایانی سال95، سالن‌های نمایش جان دوباره‌ای گرفته‌اند و با میزبانی از گروه‌های مختلف نمایش، مخاطبان علاقمند به این هنر را میزبانی خواهند کرد.

خبر

صبح نو

خبر

 «جواد افشار» سراغ سریال بومی رفت
کارگردان سریال «آنام» گفت: بخشی از لوکیشن‌هایمان در تهران و بخش دیگری در آذربایجان شرقی است. یک‌بار برای بازبینی لوکیشن به مناطق آذربایجان سفر کردیم و قرار است باز هم به این منطقه سفر کنیم.
آقای«جواد افشار» کارگردان سریال «آنام» که پیش از این
 «مهر نامیرا» بود، به فارس گفت:‌ ترجیح دادیم نام «آنام» را به معنی مادرم برای سریال انتخاب کنیم. مدتی است که وارد مرحله پیش‌تولید شدیم و به امید خداوند تا پایان سال این سریال را مقابل دوربین خواهیم برد.
این کارگردان با اشاره به لوکیشن‌های «آنام» نیز گفت: بخشی از لوکیشن‌هایمان در تهران و بخش دیگری در آذربایجان شرقی است. وی همچنین افزود:‌ با توجه به وضعیت اقتصادی تلویزیون مجبور هستیم تا با وسواس و تمرکز بیشتری به انتخاب گروه بازیگرانمان بپردازیم. به هر حال این سریال پر بازیگر است و ما با توجه به بودجه مشخصی که در اختیار این پروژه قرار گرفته است، می‌خواهیم با محدودیت و مراقبت بیشتری به بهترین گروه از بازیگران دست پیدا کنیم که نه به سریال ضربه بخورد و نه اینکه با توجه به بودجه، شرایط مالی نامناسبی پیدا کنیم.
تولید برنامه «کودک شو» آغاز شد
پیش‌تولید مسابقه خانوادگی «کودک شو» با حضور چهره‌های مطرح حوزه سینما، تلویزیون، موسیقی و ... آغاز شد.
«کودک شو» عنوان جدیدترین برنامه شبکه نسیم است که به کارگردانی آقای «رضا مهرانفر» و تهیه کنندگی آقایان «ابوذر پورمحمدی» و
 «رضا نصیری شهرضایی» به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است. این برنامه بر اساس مطالعات و تحقیقات صورت گرفته، در راستای اهداف مورد نیاز جامعه و موضوعات روز، با محوریت پیوند بین دنیای کودکان و خانواده‌هایشان شکل گرفته است. از این منظر‌، وجه بازی و تلاش و دورهمی خانوادگی در این برنامه نسبت به رقابت و برد و باخت در اولویت قرار می‌گیرد.
پروژه «کودک شو» در چارچوب یک برنامه با گونه «مسابقه - بازی» است که رقابتی را بین کودکان سه تا پنج سال و والدینشان برگزار می‌کند. در این برنامه علاوه‌بر بخش رقابتی، چهره‌هایی از بخش‌های گوناگونی چون بازیگران سینما، تلویزیون، خوانندگان، فعالان حوزه موسیقی و‌... نیز به همراه فرزندانشان حاضر می‌شوند و در این قسمت هم برنامه‌هایی برای مهمان ویژه در نظر گرفته شده است.
یک مجری از بین بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون انتخاب شده است، که از ابتدا تا انتها، مسابقه و برنامه را هدایت می‌کند.
«مهدی هاشمی» تکذیب کرد
آقای«مهدی هاشمی» مصاحبه منسوب به خود را که در یکی از کانال‌های ماهواره‌ای پخش شد تکذیب کرد.
مهدی هاشمی بازیگر تلویزیون و سینمای ایران در گفت‌وگوی کوتاهی با خبرگزاری صبا اظهار داشت:‌ گفت‌وگوی کوتاهی درباره آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو با یکی از روزنامه‌ها داشتم که متاسفانه از یکی از کانال‌های ماهواره‌ای سردر‌آورد که نمی‌دانم چیست!
بازیگر سریال دکتر قریب در ادامه افزود: ضمن اینکه روش صحیح پیاده کردن یک گفت‌وگو آن است که گفت‌وگوکننده لحن و حساسیت خود را به کار نبرد و لحن مصاحبه‌شونده را انتقال دهد. من هیچگاه تحریک‌کننده و شعارگونه حرف نمی‌زنم و ادبیات من طور دیگری است. این روش مصاحبه‌ها باعث می‌شود که آدم از هر چه مصاحبه جز با آشنایان دوری کند.
«بازی نقاب‌ها» شروع می‌شود
سریال «بازی نقاب‌ها» با فضایی اجتماعی و با محور اقتصاد داخلی در شبکه دو ساخته خواهد شد.
به گزارش مهر، «بازی نقاب‌ها» به تهیه کنندگی آقای «علی مهام» برای تولید در شبکه دو ساخته می‌شود که این روزها فیلمنامه آن در حال نگارش است.
«بازی نقاب‌ها» یک اثر اجتماعی است که اقتصاد داخلی و کشاورزی محور آن قرار دارد و قرار است به‌دلیل موضوع و روابط و مناسبات، تصویربرداری و ضبط آن در میان ترکمن‌ها انجام شود.
نگارش فیلمنامه این سریال رو به پایان است و در ۴۰ قسمت نوشته خواهد شد. هنوز کارگردان این مجموعه نمایشی مشخص نشده اما با چند نفر در این‌باره صحبت شده است.

captcha
شماره‌های پیشین