184
دوشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
1
خواب مجلس دهم برای دستکاری تعطیلی‌های رسمی

زلزله تقویمی در بهارستان

ساماندهی تعطیلات رسمی کشور. عبارتی که در ماه‌های اخیر، زیاد در مجلس دهم شنیده می‌شود. مجلسی‌ها می‌خواهند پس از تصمیم‌گیری جنجالی درباره تعطیلی روز هشتم ربیع‌الاول، تغییرهایی اساسی در تقویم را هم پایه‌ریزی کنند. تغییرهایی که به گفته یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، دامنه آن از تعطیلات نوروزی تا تعطیلات آخر هفته خواهد بود.

سیدحسن نصرالله:

ترس مدت‌هاست از میان ما رخت بر بسته

بازخوانی آشوب 25 بهمن 1389 در برابر فراموش انگاری طراحان آشتی ملی

تقابل با ملت

این روزها و همزمان با سالگرد حصر سران فتنه برخی از اصلاح طلبان که با اتخاذ سیاست‌های غلط خود برای نظام چالش ایجاد کردند، مساله آشتی ملی را مطرح کرده‌اند؛اما کی این قهرصورت گرفت؟ در انتخابات سال ۸۸ عده‌ای با صندوق‌های رأی قهر کردند و رأی مردم را به رسمیت نشناختند. آن‌ها به کمک سرویس‌های امنیتی و ارتش رسانه‌ای غرب ۸ ماه مملکت را به آشوب کشاندند و تا سرحد محاربه با مردم و نظام پیش رفتند. حال می‌خواهند آشتی کنند؛ اما این آشتی الزاماتی دارد و آن پذیرش اشتباهات گذشته است. در این گزارش مروری داریم به آنچه که توسط فتنه گران صورت گرفت.

فشار بر مسلمانان با نام حقوق بشر

سوئیس، جایی‌که اقلیت ارزشی ندارند!

سرانجام چندی پیش دولت سوییس توانست دعوای طولانی‌مدت و شکوائیه مربوط به شنای مختلط در مدارس این کشور را در دادگاه حقوق بشر اروپا پیروز شود و به موجب این حکم پدران و مادران مسلمان را مجبور به انجام کاری خلاف دستورات دینی کند. این دادگاه که در استراسبورگ قرار دارد در حکم خود اعلام کرده است که با اصرار مقامات سوئیسی به اجبار شنای مختلط در مدارس و فرستادن دختران مسلمان به این استخرها، آزادی مذهبی در خطر نمی‌افتد!

سرمقاله

قاعده بازی انتخابات

دکتر فیاض

مردم به عدالت رای می دهند

شماره‌های پیشین