161
چهارشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۵
12
به بهانه پخش «کمپانی» از شبکه تماشا

تریلری جاسوسی در بسترجنگ سرد

«کمپانی» مینی سریالی با تمی جاسوسی به تهیه کنندگی «ریدلی اسکات» و با بازی بازیگرانی چون «کریس اودانل»، «آلفردمولینا» و «مایکل کیتون» است که توسط شرکت «سونی» تولید و اخیراً از شبکه تماشا پخش شد.

پوشش رسانه‌ای رحلت مرحوم هاشمی

نمایشی عجولانه درقاب سیما

خبر

صبح نو

خبر

 فتحعلی اویسی:
پاتوقم کتابخانه آیت ا... بروجردی بود
 آقای فتحعلی اویسی، فارغ‌التحصیل کارگردانی و بازیگری سینما از دانشگاه تگزاس آمریکا در سال ۱۳۵۳ است که بلافاصله پس از پایان تحصیلاتش در همان سال به ایران باز می‌گردد. این بازیگر به جام جم آنلاین گفت: به قم زیاد می‌روم، اصلاً مسافری از قم هستم، البته روستای پدری‌مان «فردو» است و آخرین بار هم همین یک ماه پیش آنجا بودم. من همیشه زیارت می‌روم، از بچگی خاطرات زیادی از حضور در حرم حضرت معصومه؟سها؟ دارم به ویژه رفتن به مسجد و کتابخانه آیت الله بروجردی که برایم پُر از خاطره است؛ یک جورایی پاتوقم بود، کاش مردم بیشتر کتاب بخوانند. شما گفتید چرا کم جلوی دوربین می‌روید، من دوست دارم این روزها بیشتر مطالعه کنم البته این عادت به خواندن از سال‌های نوجوانی با من همراه است.
حمله هالیوودی‌ها درگلدن گلوب به ترامپ
«مریل استریپ» بازیگر سرشناس هالیوودی در مراسم «گلدن گلوب» و هنگام دریافت جایزه یک عمر دستاورد سینمایی، با انتقاد از رفتار زشت «دونالد ترامپ» رییس جمهور جدید آمریکا درباره یک خبرنگار معلول، گفت: وقتی آدم‌های قدرتمند از موقعیت خود برای زورگویی استفاده می‌کنند، همه ما بازنده‌ایم. به گزارش ایسنا، «ترامپ» هم ساکت ننشست و در واکنش به این حرف‌ها، اظهار داشت که او سخنرانی «استریپ» را گوش نکرده است؛ اما با این وجود در توئیتر خود نوشت: مریل استریپ یکی از بازیگرانی است که زیادی در هالیوود بزرگش کرده‌اند. او من را نمی‌شناسد اما شب گذشته در مراسم گلدن گلوب به من حمله کرد.  پس از اتفاقات فوق«کلونی» خطاب به رییس جمهور کشورش، اظهار داشت: «آیا تو نباید در حال اداره کشور باشی؟» و سپس ادامه داد: من به او رأی ندادم، از او حمایت نمی‌کنم و فکر نمی‌کنم او انتخاب درستی بوده باشد. در این برهه از زندگی، ما باید امیدوار باشیم که او همه چیز را از بین نبرد. واقعیت این است که شما باید امیدوار باشید که او کارش را خوب انجام دهد چون اگر ایالات متحده آمریکا شکست بخورد، اتفاقات واقعاً بدی می‌افتد. پس باید امیدوار باشید که او بتواند اما من هیچ نشانه‌ای از آن نمی‌بینم.

 

captcha
شماره‌های پیشین