sobhe-no.ir
1096
یکشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۹
14
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در گفت‌وگو با «صبح‌نو»:

این فیلم نزد ارشاد امانت بود

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه پس از حدود دو سال گیرودار، وارد چرخه اکران شد؛ اما در همان روز اول نسخه‌های قاچاق فیلم توزیع شد.

خبر ویژه

فیلمبرداری «مخفیگاه» به پایان رسید

آخرین خبر

حمله بازیگر مشهور به ترامپ

خبر روز

رکوردشکنی مستندها در اسکار امسال

محمدرضا شفاه: شکایت می‌کنیم

صبح نو

محمدرضا شفاه: شکایت می‌کنیم

محمدرضا شفاه، تهیه‌کننده «دیدن این فیلم جرم است» درباره وضعیت اکران این فیلم به «صبح‌نو» گفت: به‌خاطر شرایط کرونا به‌‌لحاظ تعداد سالن و صندلی در وضعیت خاصی هستیم؛ اما با توجه به کاهش قابل‌توجه تلفات کرونا سالن‌ها درحال بازگشایی‌اند و قاعدتا زمان مناسبی برای فعالیت دوباره سینمای ایران است. از امروز سالن‌های اصلی تهران هم بازگشایی شدند.
وی افزود: تعداد مخاطبان فیلم تا پایان وقت جمعه‌شب حدودا چهار هزار نفر بود؛ فروش ۵۰میلیونی در چند روز، آن‌هم در شرایط کرونا امیدوارکننده ‌است.
تهیه‌کننده این فیلم درباره چگونگی قاچاق آن بیان کرد: ما اطلاع دقیقی از عامل قاچاق نداریم. ما قبلا شنیده بودیم نسخه‌ای از جشنواره جهانی فجر بیرون آمده است. برخی می‌گفتند فیلم را دیده‌ایم اما موضوع خیلی گسترده و قابل‌اعتنا نبود.
شفاه ادامه داد: همزمان با شروع اکران فیلم، موجی از بارگذاری فیلم در فضای مجازی آغاز شد. کاملا مشخص بود که براساس کنش‌های ما اقدام شده است. توقیف غیرقانونی و امروز قاچاق آن، همه یک هدف مشترک دارد و آن ضربه به فروش فیلم است.
تهیه‌کننده «دیدن این فیلم جرم است» در پایان گفت: به‌هرحال این فیلم نزد ارشاد امانت بوده است. وقتی فیلمی را به جشنواره می‌دهیم، آن‌ها متعهد به حفاظت از آن هستند. امروز باید ارشاد پاسخگوی این خیانت در امانت باشد و ما شکایت قانونی را هم پیگیری خواهیم کرد.
 

captcha
شماره‌های پیشین