sobhe-no.ir
1088
سه شنبه، ۰۹ دی ۱۳۹۹
13
گلایه‌های بهروز بقایی همزمان با پخش «به کجا چنین شتابان»

هیچ‌کس به فکر ما نیست

بهروز بقایی، بازیگر سریال «به کجا چنین شتابان» که این شب‌ها روی آنتن شبکه آی‌فیلم است، در گفت‌وگو با «صبح‌نو» از شرایط این روزهایش گفت.

گزارش

طراحی پوستر با اسامی مبارک «ام‌ابیها»

صبح نو

گزارش

طراحی پوستر با اسامی مبارک «ام‌ابیها»

بخش جنبی هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری اسماء‌الحسنی به طراحی پوستر با نام مبارک و اسماء منتخب حضرت فاطمه یا ترکیب آنها که در روایات و زیارت‌نامه‌ها، بیشتر استفاده شده است، اختصاص یافت، این اسامی مبارکه عبارتند از: «فاطمه»، «زهرا»، «سیده‌ نساءالعالمین»، «کوثر» و «ام‌ابیها» که از القاب و کنیه‌‌‌های مشهور ایشان است. امام صادق؟ع؟ فرموده‌اند: «برای حضرت فاطمه؟س؟ در نزد خدا 9 اسم است: «فاطمه، صدیقه، مبارکه، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه، زهرا و طاهره»؛ اما در میان اسامی متعددی که برای ایشان است، نام «فاطمه» از همه بیشتر در کتب اسلامی ذکر شده است، با این حال به عقیده برخی، تعداد اسامی و القاب دختر بزرگوار پیامبر بیش از 100 است.

ارسال 7 اثر
بنا بر این گزارش، طراحان و هنرمندانی که علاقه به خلق پوستر با این اسامی دارند، 
بر اساس مقررات اعلام‌شده در فراخوان نمایشگاه می‌‌توانند آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند. حداکثر تعداد پوسترهای ارسالی برای هر طراح در دو بخش اصلی و جنبی، هفت اثر است که این آثار نباید در هیچ مسابقه، نمایشگاه یا رویداد هنری دیگری شرکت داده شده باشند؛ همینطور نباید کپی از آثار کامل یا نیمه‌کامل خود طراح یا هنرمند دیگری باشند. علاوه بر این، پوسترهای ارسالی باید منتشر نشده باشند و درصورتی که اثر یا آثار ارسالی، مشابه و یا کپی باشد، در هر مرحله‌‌ای که این موضوع تشخیص داده شود، مجموع آثار طراح از نمایشگاه حذف و در صورت تشخیص برگزارکننده، این موضوع اطلاع‌رسانی عمومی نیز خواهد شد.
 
جوایز
جوایز نقدی بخش جنبی به مبلغ 180.000.000 ریال است که چگونگی اختصاص جوایز به برگزیدگان این بخش و جزئیات آن طی روزهای آینده اعلام می‌‌شود. هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی با سازماندهی پایگاه‌ اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی ‌پوسترز» در دو بخش اصلی و جنبی به‌صورت ملی در خانه هنرمندان ایران و همزمان در فضای مجازی برگزار می‌‌شود.
 
زمان برگزاری
زمان برگزاری ۲۴ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ و آخرین مهلت ارسال آثار ساعت ۲۴ شنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۹است. برای مطالعه فراخوان و اطلاع از مقررات و شرکت در نمایشگاه به پایگاه رسمی نمایشگاه به نشانی www.todayposters.com مراجعه کنید. مجموع جوایز این دوره از نمایشگاه مبلغ 340.000.000 ریال است.

captcha
شماره‌های پیشین