sobhe-no.ir
1087
دوشنبه، ۰۸ دی ۱۳۹۹
14

خبر

اصغر عبداللهی، فیلم‌نامه‌نویس کشورمان درگذشت

سینماگری آرام، باوقار و با دانش

روز گذشته رسانه‌ها خبری ناگوار را منتشر کردند. اصغر عبداللهی از سینماگران شناخته‌شده کشورمان پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

خبر ویژه

معرفی هیات داوران بخش تئاتر جشنواره «هنر زنده است»

آخرین خبر

پایان تصویربرداری پروژه «منو بشناس»

خبر روز

انتشار تیزر مستند «بیجه»

صبح نو

خبر

تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه عکس جشنواره نمایش عروسکی
امیر عابدی، مدیر بخش مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران‌-‌مبارک ضمن اعلام خبر تمدید مهلت ارسال آثار از سوی متقاضیان برای شرکت در این رویداد گفت: متقاضیان می‌توانند تا شنبه، ۲۰ دی‌ ۱۳۹۹ آثار خود را روی لوح فشرده از طریق پست پیشتاز یا به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره یا از طریق ایمیل tehranmobarak@theater.ir ارسال و پس از دریافت کد رهگیری، با مراجعه به تارنمای https://tehranmobarak.theater.ir/ اقدام به ثبت‌نام کنند. عابدی افزود: مهلت شرکت در این رویداد با توجه به شرایط تحت‌تاثیر شیوع ویروس کرونا که منجر به پدیدآمدن وضعیتی تا پیش از این تجربه نشده و متفاوت با سال‌های گذشته شده است و نظر به درخواست متقاضیان، تمدید شد. مسابقه و نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-‌مبارک که به مدیریت امیر عابدی برگزار می‌شود، مختص عکس آن دسته از نمایش‌های عروسکی است که در بازه زمانی اول اردیبهشت ۹۵ تا اول دی ۹۹ در داخل کشور، در قالب اجرای عمومی، جشنواره‌ها یا دیگر رویدادهای داخلی روی صحنه رفته باشد.

پویش «من یک سلیمانی‌ام» کلید خورد
یک پویش همگانی سرود به همت خانه سرود و نماهنگ مرکز آفرینش‌های هنری بسیج در آستانه سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با عنوان «من یک سلیمانی‌ام» راه‌اندازی شد.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته گروه‌های سرود سراسر کشور می‌توانند پس از دریافت فایل صوتی چند سرود انتخاب‌شده از سوی خانه سرود و نماهنگ مرکز آفرینش‌های هنری بسیج نسبت به ساخت نماهنگ و ویدئو با توجه به امکانات حداقلی خود و ارسال آن به این مجموعه از طریق فضای مجازی اقدام کنند.
«تو لحظه آخر» با شعر قاسم صرافان، آهنگسازی احسان جوادی، تنظیم حمیدرضا باقری و اجرای گروه سرود «طاها» شهرستان لارستان، «خاتم سلیمانی» با شعر و آهنگ امیرعباس اسدیان، تنظیم حسین صادق و میکس و مسترینگ امیرکاشی با اجرای گروه سرود «بیان» و میکس و مسترینگ امیرکاشی، «سردار دل‌ها» با اجرای گروه سرود «رهپویان حرم»، شعر مرضیه فرمانی، آهنگسازی مهدی زارع و تنظیم حسن برزگری، «شوق شرف» با شعر سید کمال هاشم‌زاده، خوانندگی کسری کاویانی و آهنگسازی و تنظیم نیما جاویدی و «علمدار علی» با اجرای گروه سرود «رهپویان حرم» با شعر عارفه دهقانی، آهنگسازی مهدی زارع و تنظیم آرش آزاد قطعاتی هستند که برای حضور گروه‌های سرود متقاضی شرکت در پویش انتخاب شده‌اند.

captcha
شماره‌های پیشین