sobhe-no.ir
1062
دوشنبه، ۰۳ آذر ۱۳۹۹
12
سعید شیخ‌زاده از حضورش در فصل دوم مسابقه «ایران» و عرصه دوبله به «صبح‌نو» گفت

نیازی به کارهای عجیب و غریب برای جذب بیننده نیست

لی‌لا سلمانی / «ایران» عنوان مسابقه‌ای در شبکه یک سیماست که فصل اول آن با اجرای سام درخشانی روی آنتن رفت؛ فصل دوم این مسابقه با تغییرات محسوسی همراه شد که تغییر مجری مهم‌ترین آن بود؛ سعید شیخ‌زاده اجرای فصل دوم را بر عهده گرفت؛ شیخ‌زاده علاوه بر فعالیت ویژه در عرصه دوبله و گویندگی تجربه سال‌ها اجرا در برنامه‌های مختلف تلویزیونی را هم دارد. او بیان کرد که در فصل دوم «ایران» شرایط به‌گونه‌ای بود که تغییر مجری در برنامه سازندگان کار وجود داشته است و او صرفا به پیشنهادی که برای اجرای این مسابقه داشته، فکر کرده است. با سعید شیخ‌زاده در این گفت‌وگو از اجرای فصل دوم «ایران»، ویژگی‌های اجرا و عرصه دوبله گفت‌وگو کردیم که متن کامل آن پیش روی شماست.

قسمت اول از یک مستند داستانی منتشر شد

«شهیدانه زیستن» آمد

قسمت اول از مستندداستانی «شهیدانه زیستن» که برشی کوتاه از زندگی شهید نوروزی‌نژاد است منتشر شد.

صبح نو

قسمت اول از یک مستند داستانی منتشر شد

«شهیدانه زیستن» آمد

قسمت اول از مستندداستانی «شهیدانه زیستن» که برشی کوتاه از زندگی شهید نوروزی‌نژاد است منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج؛ قسمت اول از مستندداستانی «شهیدانه زیستن» با عنوان «سهم» که برشی کوتاه از زندگی شهید غلامرضا نوروزی‌نژاد منتشر شد
مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج و گروه مستند مرکز بسیج صدا و سیما  مجموعه‌ای ۱۰‌قسمتی با نام «شهیدانه زیستن» را تهیه و تولید کرده است که قسمت اول این مجموعه با عنوان سهم در حال پخش از شبکه‌های مختلف سیماست.
این مجموعه با ساختار نمایشی و محتوای مستند 
بر اساس برشی کوتاه (حدود ۵‌دقیقه) از زندگی شهدا که نشان‌دهنده لحظه‌ای کوتاه از روش و سبک زندگی این بزرگواران بوده، طراحی شده است.
این اثر کوتاه مستند داستانی برشی کوتاه از زندگی یک قهرمان را برای ما روایت می‌کند. «شهیدانه زیستن» بازنمایی از زندگی ساده و پر محبت قهرمان‌های ملی روزها و لحظه‌هایی است که راه بزرگ شدن از آن‌ها می‌گذرد. این اثر اکنون به تهیه‌کنندگی پژمان لشکری‌پور و امیرحسین نوروزی و همچنین به کارگردانی امیرحسین نوروزی تولید شده است.

captcha
شماره‌های پیشین