sobhe-no.ir
1061
یکشنبه، ۰۲ آذر ۱۳۹۹
2

صبح نو

خبر

قالیباف: مهم آن است که کار انجام شود


محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه ما و همه مدیران و مسوولان در همه سطوح آن است که در پاسخ به نجابت مردم و مقاومت آنان باید آن باشد که با همدلی و وحدت تلاش کنیم که گره‌ای از گره مردم را باز کرده و خدای ناکرده گره‌ای بر گره مردم نیفزاییم و این موضوع وظیفه همگان است.
قالیباف افزود: این موضوع به آن دلیل نیست که در کارها نقد و انتقاد نباشد بلکه نقد و انتقاد باعث سازندگی است ولی این نقد و انتقادها باید منصفانه بوده و برای پیش برد کارها باشد و مشکلات مردم را حل کند تا بتوانیم گره‌ای از مشکلات را رفع کنیم.
وی گفت:مهم نیست چه کسی چه کاری را انجام می‌دهد بلکه مهم آن است که آن کار انجام شود. امروز همه ما در مجلس شورای اسلامی و دولت محترم به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که در این شرایط سخت مردم نیازمند کمک معیشت هستند و بر همین اساس در طرح معیشت تلاش کردیم کالاهای اساسی راحت‌تر و ارزان‌تر و با کمک مالی مستقیم به تک‌تک خانوارها و به‌ویژه خانوارهای مستضعف که در جغرافیای دورتری هستند برسد و بر همین اساس اصلاً مهم نیست که این کار از سوی مجلس انجام می‌شود یا از سوی دولت.
رییس مجلس گفت: مهم آن است که این کار صحیح، دقیق و سر وقت و با دقت فراوان انجام شده و به دست کسانی که در کرونا فعالیت اقتصادی‌شان را از دست داده‌اند و فشار اقتصادی زیادی را تحمل کرده و آن‌هایی که اشتغال لازم را ندارند و کار دایمی ندارند برسد.
قالیباف خاطرنشان کرد: به مردم عزیز کشورمان قول می‌دهم که همه ما مسوولان در قوای مجریه، مقننه و قضاییه دغدغه اول ما شما مردم عزیز هستید و ان‌شاءالله با دعای خیر شما و تلاش مجاهدانه یکایک ما بتوانیم در این مسیر گام برداشته و بخشی از مشکلات را حل و فصل کنیم و امیدوارم در آینده بتوانیم به‌طور اساسی و ریشه‌ای مسائل اقتصادی و کرونا را با تلاش ما برداریم.

captcha
شماره‌های پیشین