sobhe-no.ir
1046
یکشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹
16

صبح نو

عینســـــــتاغـــــــــرام

امید مهدی‌نژاد

  جای خالی  
شان کانری درگذشت. به گزارش رسانه‌ها، شان کانری اولین بازیگر نقش جیمز باند درگذشت. شان کانری، ستاره فیلم‌های جیمز باند که در سال ۲۰۰۳ پس از فیلم انجمن نجیب‌زادگان عجیب بازیگری را کنار گذاشت، روز گذشته در ۹۰ سالگی درگذشت. در پی درگذشت این بازیگر، تنی چند از منتقدان سینمایی جای خالی او را پرنشدنی عنوان ‌‌کردند. با این‌ حال نماینده دادستان اعلام کرد جای خالی وی پر شده است. این نماینده با اعلام اینکه محمد الف. به بازیگری روی آورده است، گفت: به نظر می‌رسد محمد الف. به‌جای دفاع ماهوی کارهای بازیگری می‌کند و در نتیجه محتوای کلیپی که منتشر کرده‌اند کاملا کذب است. این نماینده گفت: ما به این کلیپ‌ها کاری نداریم؛ آزادند هر چه می‌خواهند بسازند، اینکه توانایی دفاع داشته باشند مهم است.
 
 شدیداللحن   
نمکی گفت: کرونا با اقتدار جمع می‎شود و نه با دموکراسی. وزیر بهداشت که با خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت: با همدلی، اقناع عمومی و استفاده از اجبار، روزهای روشن‎تری در مدیریت بیماری خواهیم داشت اما در دموکراتیک‎ترین کشورها هم اپیدمی با خواهش جمع نمی‎شود. باید ترمز افرادی که اضرار به غیر وارد می‎کنند، کشیده شود. وی افزود: ما طرح محله و خانه‌محور را برای شناسایی مبتلایان داریم. در پی سخنان شدیداللحن وزیر بهداشت، وزیر کشور نیز گفت: دامنه تشخیص کرونا وسیع‌تر می‌شود. رحمانی‌فضلی افزود: با طرحی که عزیزان وزارت بهداشت می‌خواهند اجرا کنند، آمار مبتلایان افزایش می‌یابد و دامنه تشخیص وسیع می‌شود و جای نگرانی نیست و باید بدانیم که تشخیص در روزهای اولیه منجر به کاهش فوتی‌ها می‌شود. گفتنی است طرح‌های شدیداللحن بهداشتی به‌زودی اجرا خواهد شد.
 
 عقب‌نشینی شوالیه    
رهبر اسبق ارکستر سمفونیک تهران به هنرمندان پیشنهاد کرد نشان‌های شوالیه را به فرانسه پس بدهند. به گزارش رسانه‌ها، علی رهبری در واکنش به حمایت رییس‌جمهور فرانسه از اهانت به ساحت گرامی پیامبر؟ص؟، از هنرمندانی که نشان شوالیه این کشور را دریافت کرده‌اند، خواست تا این نشان را بازگردانند. 

captcha
شماره‌های پیشین