sobhe-no.ir
1046
یکشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹
15
پیام رییس رسانه ملی درمحکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر؟ص؟

دسیسه به بهانه آزادی بیان

اخبار کوتاه

جواد نوروزبیگی از علل صادرنشدن مجوز ساخت برای سریال‌های جدید گفت

پنج ماه پشت چراغ قرمز

میلادنجفی / شبکه نمایش خانگی چندسالی است که در حوزه سریال‌سازی ورود کرده و در مقاطعی توانسته مخاطبان زیادی را با خود همراه سازد. البته هرچند که برخی از این محصولات در فرم و محتوا دچار انتقادات زیادی شدند اما درکل، شبکه نمایش خانگی که عمده فعالیت‌اش در بستر سامانه‌های آنلاین است توانست جایگاه خودش را بین مخاطبان پیدا کند. چند‌ماه پیش تغییر سیستم صدور مجوز و نظارت برسامانه‌های آنلاین و محتوای آن‌ها سروصدای زیادی بپا کرد. ساترا و ارشاد هرکدام مدعی این بودند که متولی موضوع هستند.

صبح نو

پیام رییس رسانه ملی درمحکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر؟ص؟

دسیسه به بهانه آزادی بیان

رییس رسانه ملی پیامی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام ؟ص؟ در فرانسه و به بهانه آزادی بیان صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ عبدالعلی 
علی عسکری، رییس رسانه ملی با صدور پیامی ضمن محکومیت اهانت به ساحت مقدس اسلام و پیامبر اعظم ؟ص؟ در فرانسه به بهانه آزادی بیان، فاش کردن نقشه پشت پرده این دسیسه را وظیفه مهم همه
 آزادگان دانست.
متن پیام علی عسکری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدا بر محمد ؟ص؟ خاتم پیامبران
سلام خدا به همه انبیای الهی
اهانت به ادیان و ساحت مقدس اسلام و پیامبر اعظم ؟ص؟ که هر از چند گاهی به تحریک صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها در اروپا اتفاق می‌افتد، هرچند خود، نفرت‌انگیز است، اما ریشه در دسیسه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آنان دارد.
مکرون در قامت دنباله‌رو صهیونیست‌ها و ترامپ با حمایت از اهانت‌کنندگان به ساحت پیامبر اعظم ؟ص؟ و به بهانه آزادی بیان، موجب خشم ملت‌های مسلمان و تخریب وجهه ملت فرانسه در دیده جهانیان و نیز افزایش محبوبیت پیامبر اکرم ؟ص؟ در بین مسیحیان و افزایش وحدت مسلمانان شد.
مکرون باید در قبال این ظلم بزرگ به بشریت، مسلمانان جهان و حتی مسیحیان، به‌ویژه قربانی کردن منافع و شأن ملت فرانسه در پای صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و نیز سوءاستفاده از مفهوم آزادی بیان پاسخگو باشد.
فاش کردن نقشه پشت پرده این دسیسه وظیفه مهم همه آزادگان جهان است و ان‌شاءالله دراین‌باره گام‌های بلندی برداشته خواهد شد.

captcha
شماره‌های پیشین