sobhe-no.ir
1046
یکشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹
14
خبر

درِ خانه «مجید» و نویسنده‌اش به روی مردم باز می‌شود

نشریه «اکونومیست» منتشر کرد

تصویر پرچم پاره آمریکا بر فراز کاخ سفید

توییت موهن برخی افراد رسانه‌ای به تشیع همچنان مورد سرزنش کاربران فضای مجازی است

در‌به‌در دیده شدن

توییت یکی از چهره‌های سیاسی-رسانه‌ای اصلاح‌طلب در روزهای اخیر موضوع واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی شد؛ توییتی که مخاطبان بسیاری آن را وهن شیعه و تردیدافکنی در بدیهیات تاریخ تشیع دانستند و از این بابت حسین دهباشی، نویسنده توییت را مخصوصا به‌خاطر انتشار اطلاعات مشوه و نادانسته در زمینه‌ای که در آن تخصصی نداشته، مورد سرزنش قرار دادند. در ادامه اما حجت‌الاسلام حامد کاشانی، یکی از روحانیون منبری مطرح برای پاسخ به شبهه مطرح شده با سعه صدر از این فعال سیاسی دعوت به گفت‌وگو کرد تا این که نهایتا در گفت‌وگوی بیش از دو ساعته عصر روز پنج‌شنبه، دهباشی از مواضع خود عقب نشست. حالا اما سوالات بیشتری درباره بهره‌برداری‌های سیاسی از این بستر فرهنگی-معرفتی مطرح شده است.

چهره روز

نجفیان: حکومت ابتذال در جامعه هنری

خبر آخر

«تعطیلی تئاتر» چاره‌ساز نیست

خبر روز

۱۵‌رسانه ناقض مالکیت معنوی مسدود شدند

صبح نو

چهره روز

نجفیان: حکومت ابتذال در جامعه هنری

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ابتذال در هنر و جامعه هنری حکومت می‌کند و چون موسیقی‌های الان محتوا ندارد، به دل مردم 
نمی‌نشیند. 
«رسول نجفیان» بازیگر، خواننده، ترانه سرا و کارگردان در گفت‌و‌گو با  فارس،‌ درباره فعالیت‌های این روزهایش گفت: این روزها اجرای برنامه «رسم زمونه» را در رادیو پیام دارم که جمعه‌ها از ساعت‌۱۰ تا ۱۴ به صورت زنده پخش می‌شود. در این برنامه مثنوی‌خوانی و شاهنامه‌خوانی دارم و از داستان‌های اسطوره‌ای تعریف کرده و از رسم زمونه می‌گوییم و لحظاتی را با مردم می‌گذرانیم.
 وی با اشاره به هم‌نامی برنامه با ترانه معروف «رسم زمونه» نیز گفت: این برنامه هم بر‌اساس شعری که سرودم و خواندم، هدایت می‌شود. منتها رسم و آیین روستاها در شادی و غم و خشکسالی و ... را نیز در آن مطرح می‌کنیم.

captcha
شماره‌های پیشین