453
چهارشنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
1
ضعف‌های مدیران فوتبال دوباره تکرار شد

سوژه تلخی به‌نام پیراهن تیم ملی

رونمایی اولیه از پیراهن اصلی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه در روزهای اخیر به موضوع و سوژه‌ای تلخ تبدیل شده است.

نگاهی به فیلم سینمایی «به وقت شام»

دو ساعت نفس‌گیر؛ پرندگان نجاتبخش

فیلم با یک توضیح درباره سقوط شهر تدمر سوریه به‌وسیله داعش آغاز می‌شود و با یک سکانس پیش درآمد بسیار زیبا از فاجعه انسانی محاصره‌شدگان سوری و پرندگان نجات‌بخش ایرانی با محموله غذایی آغاز می‌شود.

سخنگوی وزارت خارجه به «صبح نو» گفت:دکتر ظریف در این مهمانی حضور نداشته است

جشن جنجالی باغ قلهک

بازهم باغ قلهک خبرساز شد، باغ پر رمز و رازی که حامل خاطرات فراوانی از بیش از یكصدوهفتاد سال تاریخ ایران است، باغی در اختیار مستاجران انگلیسی که مالکیت آن محل مناقشه است، اما خبر جدید درباره این باغ به برگزاری جشن روز ملی انگلیس مصادف با شهادت امام موسی بن جعفر (ع) بود که حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت.

« Deep State » سریالی جاسوسی که اخیراً پخش شد

تروریسم فانتزی در شهر خیالی تهران!

: Deep State یا دولت عمیق، نام سریالی جدید محصول FOX است که به کارگردانی Robert Connoll و Matthew Parkhill اخیراً پخشش آغاز شده است.

گزارش «صبح نو» از جنجال روز گذشته نمایندگان مجلس در سؤال از وزیر بهداشت

نماینده ارومیه: تولید داخلی را نابود نکنید / وزیر بهداشت: قوه قضاییه رسیدگی کند

روز گذشته صحن علنی مجلس شورای اسلامی پرتلاطم سپری شد، در این جلسه که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای پاسخ به سؤالات مطرح شده از سوی دو تن از نماینده‌های مردم به مجلس آمده بود مورد حمله لفظی قرار گرفت و با این برخوردها تصمیم گرفت تا از آنها شکایت کند. صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دلیل دعوای لفظی وزیر و نماینده، جو پرالتهابی داشت که در نهایت بدون قانع شدن نماینده‌ها و تهدید به شکایت به پایان رسید.

طرح جدید ترافیک در بن‌بست تصمیم‌گیری

خبر

در نشست بررسی فیلترینگ تلگرام مطرح شد

تلگرام «حوزه عمومی» نیست

جلسه بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای فیلترینگ تلگرام دیروز با حضور دکتر محمدحسین ساعی، رییس دانشکده ارتباطات و رسانه صداوسیما و دکتر محمدرضا برزویی، عضو هیات علمی گروه فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) ، به همت انجمن علمی دانشجویی معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

سرمقاله

دخالت نظامی

صبح نو

روسیه: آمریکا سعی دارد طرف‌های برجام را برای نابودی آن مجاب کند

قائم مقام کمیته بین‌الملل شورای فدراسیون روسیه هشدار داد که آمریکا سعی دارد تمامی طرف‌های برجام را مجاب کند تا این توافق هسته‌ای را از بین ببرند.

«ولادیمیر جباروف» قائم مقام کمیته بین‌الملل شورای فدراسیون روسیه امروز شنبه گفت، شرکای غربی باید به آمریکا درباره از بین بردن و یا ایجاد تغییرات در مفاد توافق هسته‌ای با ایران هشدار دهند.

بنا بر گزارش «وستنیک کافکازا»، این سناتور روس اعلام کرد که مشورت‌ها در این خصوص با وزارت خارجه روسیه در جریان است تا از شرکای غربی خواسته شود به آمریکا در این‌باره هشدار دهند.

طبق گفته این مقم روس، طرف آمریکایی سعی دارد تا تمام طرف‌های توافق هسته‌ای را مجاب کند که توافق هسته‌ای با ایران را از بین ببرند.

بر اساس این گزارش، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا حتی در دوران رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2016 میلادی نیز تهدید کرده بود که در صورت روی کار آمدن در کاخ سفید برجام را پاره خواهد کرد.

وی در ماه اکتبر، در گزارش دوره‌ای خود پایبندی ایران به برجام را تأیید نکرد و به این ترتیب به کنگره 60 روز فرصت داد تا تصمیم نهایی در خصوص برجام را اعلام کند اما قانونگذاران کنگره آمریکا نیز پس از اتمام این 60 روز اقدام خاصی را صورت ندادند و در عوض تحریم‌های جدیدی را علیه ایران وضع کردند.

شماره‌های پیشین